Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

40 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

36 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

40 m

Cena od: 48 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Karavela pro 4-6 osob se nachází v olivovém háji na jižní straně ostrova Pašman v zátoce Landjine. Zátoka Landjin je jedna z největších a nejhlubších zátok, které se na Pašmanu nachází, zde jsou hostům k dispozici 2 restaurace.
Pobyt domácích mazlíčků je povolen na předchozí dotaz a za poplatek.
Příjezd do domku je možný osobním autem, parkovací místo se nachází cca 250 m od domu (místo není hlídáno) a dále je nutné pokračovat pěšky. Cesta do zátoky je z části makadamová (polní cesta) a z tohoto důvodu Vám doporučujeme přijet autem s vysokým podvozkem. V případě, že si přejete zajistit příjezd lodí, rádi Vám za příplatek zajistíme transfer. Příjezd do chatky si naplánujte na odpolední hodiny, přejezd v nočních hodinách je za snížené viditelnosti stížen.
Pláž před domem je z části oblázková s pozvolným vstupem vhodná i pro malé děti nebo neplavce. Další možnost koupání je možná betonovém mole a jsou zde udělány železné schody do moře.
Voda je dešťovka, která se sbírá přes zimu do cisterny o objemu 12 tis. l, následně je rozvedena vodovody do koupelen a kuchyně. Jedná se o chladnou vodu, která je v koupelně ohřívána boilerem. Na pití doporučujeme hostům vždy vodu převařit nebo si dovést balenou vodu v lahvích. Voda je vzácný zdroj a je potřeba s ní zacházet šetrně. Eletrická energie je získávána pomocí solárních panelů, přetvořena na 220 V, zásuvky jsou standardní evropské. Nabíjení mobilní telefonů, počítačů je možné bez omezení (spotřebiče typu: mixér, fén, vysavače není možné). Zátoka Landjine je pokryta signálem mobilních operátorů. 
Před domem je veliké molo, kde můžete bezplatně zakotvit Vaší loďku. Nájem loďky je možný za poplatek, pouze pro držitele průkazu lodivoda.
Hostům je k dispozici gril ve zahradě zdarma.
Nejbližší větší městečko je Tkon, kde si můžete doplnit zásoby potravin, který je vzdálený cca 5 km.
Robinzonáda Karavela je u klientů oblíbená zejména díky tomu, že se nachází v blízkosti moře a zároveň je obklopena zelení. Milí domácí, se kterými můžete v časných ranních hodinách vyrazit na rybolov jsou další výhodou tohoto domu.

Popis ubytovacích jednotek

Patrový robinsonský domek Karavela pro 4-6 osob - na horním podlaží dvě oddělené dvoulůžkové ložnice s manželským lůžkem. Každá z ložnice je vybavena skříněmi a z jejich oken nabízí krásný pohled na moře. Na tomto patře je koupelna s WC a sprchou - voda ohřívána pomocí boileru. Na dolním podlaží se nachází prostorná a vybavená kuchyňka s jídelním stolem a obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, TV. Vařič je na plyn, trouba, veliká lednice z části s mrazákem, v kuchyni je nádobí i příbory. Druhá koupelna se sprchou a WC. Za domem je venkovní posezení s nábytekem a před domem se nachází v olivovém háji veliká terasa se stolem.

Fotografie Robinzonáda Karavela

Robinzonády v okolí

Robinzonáda Frapo

Robinzonáda Frapo
Cena od: 55 €

Robinzonáda Crispanti

Robinzonáda Crispanti
Cena od: 55 €

Robinzonáda Feral

Robinzonáda Feral
Cena od: 69 €

Robinzonáda Amici

Robinzonáda Amici
Cena od: 48 €

Robinzonský domek Planika

Robinzonský domek Planika
Cena od: 115 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Karavela

Zátoka Landjin - ostrov Pašman