Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

140 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

36 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

120 m

Cena od: 55 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Frapo až pro 4 osoby se nachází na neobydlené jihovýchodní straně ostrova Pašman v zátoce Landjin. Na ostrov Pašman se dostanete nejsnáze trajektem z Biogradu na moru a poté pokračujete cca 5 km do zátoky Landjine. Jízda trajektem trvá cca 15-20 min. a trajekt jezdí několikrát denně. S autem dojedete přímo až do dvora domku, část cesty je po asfaltové silnici a poslední díl je po nezpevněné cestě s výmoly, kde musíte jet opatrně. Parkování je zajištěno na vyhrazeném nadkrytém místě bezplatně.
V zátoce Landjin, která jednou z nejhlubších zátok na ostrově Pašman, se nachází cca 30 domů po celém jejím pobřeží. Nejbližšími sousedy jsou další robinzonády vzdálené cca 70 m. Od moře je dům vzdálený 140 m. Na pláži je postavené dřevěné molo, kde se můžete pohodlně opalovat a majitelé loděk a člunů jej mohou využít bezplatně ke kotvení plavidla, hloubka zde je cca 40 cm.
Hostům je k dispozici zdarma loďka na vesla.
Pláž nejblíže před domem je stěnovitá, kamenitá s pozvolným vstupem do moře, z bočních stran jsou místy menší pláže s oblázky. V zátoce se nachází 2 rybářské restaurace, z nichž jedna je pro obyvatele robinsonády Frapo snadno dosažitelná.
Nejbližší větší letovisko je přístaviště Tkon, kde jsou k dispozici restaurace, pekárna, cukrárna, samoobsluha, řezník i menší tržiště. 
Voda je v cisterně na pozemku, kam majitelé vodu dováží. Na pití doporučujeme klientům si dovézt vodu balenou nebo vodu z kohoutku převařit. Voda v koupelně je ohřívaná pomocí plynového bojleru.
Elektrická energie je získávána pomocí solárních panelů, která je převedena na napětí 220 V se standardními evropskými zásuvkami. Spotřebiče s nízkým napětím, jako je mobilní telefon a počítač, mohou být použity bez omezení (spotřebiče s vysokým napětím jako například mixér, fén je možné používat omezeně). V chatce je k dispozici TV.
Domácí mazlíčci jsou vítáni. Hostům je k dispozici gril.
Zátoka Landjin je pokryta mobilním signálem.
V plně vybaveném kuchyňském koutě je vařič na plyn a lednice včetně menšího mrazáku je na elektriku.
K dispozici jsou zdarma dvě lehátka a slunečník.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Frapo pro 2-4 osoby: účelně vybavená mobilní chatka pro klidnou rodinnou dovolenou. Skládá se z ložnice s manželským lůžkem a v denní místnosti je rozkládací pohovka až pro 2 osoby. Plně vybavený  kuchyňský kout s teplou vodou, menší lednicí s mrazákem, vařič na plyn, jídelní stůl, TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Krytá terasa s venkovním posezením s pohledem na moře. Celé objekt je oplocen a při vjezdu je třeba odemknout bránu, díky tomu mají hosté svoje soukromí. K dispozici loďka na vesla zdarma.

Fotografie Robinzonáda Frapo

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Frapo

Zátoka Landjin - ostrov Pašman