Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

15 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

36 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

15 m

Cena od: 55 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Crispanti pro 5 osob se nachází na neobydlené jihovýchodní straně ostrova Pašman v zátoce Landjin. Původní kamenný domek je obklopený olivovým hájem a v blízkosti se nachází oblázková pláž.
Na ostrov Pašman se dostanete nejsnáze trajektem z Biogradu na moru a po té pokračujete cca 5 km do zátoky Landjine. Auto můžete ponechat zaparkované na místě určeném pro parkování, které je od domu vzdáleno cca 170 m. Dále pak již musíte pěšky cestičkou. Výhodou pobytu na robinzonádě je, že můžete auto nechat bezplatně zaparkované v Biogradu na moru ve dvoře u domácích, kteří Vás loďkou přepraví do domku i zpět za příspěvek za palivo (cca 15 EUR, ale nemusíte platit za převoz auta a osob trajektem).
Robinzonáda Crispanti je kamenná stavba, která nabízí příjemný chlad.
Menší domácí mazlíčci do 8 kg vítáni - pobyt na vyžádání a za poplatek.
Nejbližšími sousedy jsou další robinzonády vzdálené cca 80 m. Před domem je velké molo, kde mohou majitelé loděk a člunů využít bezplatné možnosti kotviště.
Hostům je k dispozici gril. Voda je dešťovka, která se ohřívá na sluníčku (v případě chladného počasí je třeba ohřát vodu na vařiči). Na pití doporučujeme klientům si dovést vodu balenou nebo vodu z kohoutku převařit.
Elektrická energie je získávána pomocí solárních panelů a pomocí měniče napětí zajišťuje elektriku na svícení a pro lednici, popř. nabítí mobilního telefonu. Používání jiných spotřebičů (žehlička, mixér, apod.) není možné. Vařič je plynový. V zátoce Landjin je dostupný signál na mobilním telefonu.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Crispanti pro 5 osob se skládá ze 2 ložnic a dalších 2 místností a koupelny s WC. Jedna dvoulůžková ložnice má manželské lůžko a druhá dvoulůžková ložnice má dvě samostatné postele. Obě ložnice jsou přístupné z denní místnosti, kde se nachází vybavený kuchyňský kout. V chatce najdete lednici s malým mrazákem, vařič na plyn, jídelní stůl. Z denní místnosti se vchází do další místnosti, kde je krb a samostatná postel. Koupelna se sprchou, WC a s umyvadlem je přístupná z denní místnosti. Velkou výhodou robinzonády kromě polohy bezprostředně u moře je i prostorná zahrada s olivami. Před domem je terasa s pohledem na moře.

Fotografie Robinzonáda Crispanti

Robinzonády v okolí

Robinzonáda Frapo

Robinzonáda Frapo
Cena od: 55 €

Robinzonáda Karavela

Robinzonáda Karavela
Cena od: 48 €

Robinzonáda Feral

Robinzonáda Feral
Cena od: 69 €

Robinzonáda Amici

Robinzonáda Amici
Cena od: 48 €

Robinzonský domek Planika

Robinzonský domek Planika
Cena od: 115 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Crispanti

Zátoka Landjin - ostrov Pašman