Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

15 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

4 km

Obchod

4 km

Přístav

4 km

Letiště

35 km

Bus

4 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

15 m

  • Molo, kotviště:
Robinzonáda Fjaka pro 4 osoby se nachází na jižní straně ostrova Pašman v místě zvaném Druce, kde jsou delší oblázkové pláže. Výhled z domku je na ostrov Žižanj a na další ostrovy kornatského souostroví. Cesta do Druce vede z městečka Tkon cca 2 km asfaltem a následně polní nezpevněnou cestou. 
Robinzonáda Fjaka se nachází na oploceném pozemku mezi mediteránskou zelení a je šikovně schovaná z dohledu z ostatních chatek.
Před robinzonádou Fjaka se nachází dlouhé molo vhodné jako kotviště pro Vaši loďku.
Přímo k robinzonádě nelze zajet a nejbližší místo na dojezd se se nachází cca 250 m od chatky vzdušnou čarou a cesta z Tkonu je částečně zpevněná a místy zůstala přírodní, a proto doporučujeme auto s vysokým podvozkem nebo opatrnou jízdu. Na tomto místě není pro hosty zabezpečený parking, neboť jsou zde soukromé pozemky jiných majitelů. Proto doporučujeme zpáteční tranfser lodí z Biogradu na moru, kde můžete nechat auto zaparkované na vyhrazeném místě. Transfer lodí je za příplatek splatný v místě osobě, která jej koná. Díky tomu, ušetříte za lístky na trajekt a neriskujete, že si Vaše auto poškodíte na nezpevněné cestě.
V robinzonádě Fjaka není elektrická energie - světlo získáte z petrolejové lampy, nebo si prosíme přiveste svíčky, popř. baterky.
V kuchyni je k dispozici lednička, která funguje na plyn. Vařič také funguje na plyn a kromě vařiče je k dispozici i gril. Vzhledem k množství zeleně a keřů je třeba si pro každý případ donést ke grilu kýbl s vodou. 
Voda je dešťovka a je třeba s ní šetřit, voda se ohřívá pouze sluncem a v případě chladného počasí se voda musí ohřát na vařiči. Vodu na pití doporučujeme dovést balenou, popř. alespoň převařit.
Pobyt domácích mazlíčků je povolen.
Na ostrov Pašman do města Tkon se dostanete trajektem z Biogradu na moru.
V Tkonu je supermarket, kde si můžete doplnit zásobu potravin.

Popis ubytovacích jednotek

Kamenný domek robinzonáda Fjaka pro 2-4 osoby má jednu ložnici pro 2 dospělé osoby - 1 manželské lůžko a 2 samostatné postele pro děti. Koupelna s WC a umyvadlem se nachází uvnitř chatky, zatímco se sprcha nachází před domem. Kuchyňka se nachází v oddělené místnosti a zevnitř nejsou nahozené stěny. Kuchyňka je vybavená nádobí. Ložnice i kuchyňka mají každá svůj vlastní vchod. Hosté si musejí přivést svoje povlečení a ručníky. Před domem je prostorná nadkrytá terasa s nádherným pohledem na moře.

Fotografie Robinzonáda Fjaka

Robinzonády v okolí

Robinzonáda Dupin

Robinzonáda Dupin
Cena od: 99 €

Robinzonáda Dalmata

Robinzonáda Dalmata
Cena od: 72 €

Robinsonáda Stella

Robinsonáda Stella
Cena od: 82 €

Robinzonáda Druce

Robinzonáda Druce
Cena od: 40 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Fjaka

Zátoka Druce - ostrov Pašman