Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

30 m

Gril
Parkoviště
Centrum

3 km

Obchod

3 km

Přístav

4 km

Letiště

35 km

Bus

4 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

30 m

Cena od: 40 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Druce pro 4-5 osob je úplně nový kamenný domek, který se nachází na jižní straně ostrova Pašman v místě zvaném Druce s pohledem na Kornatské souostroví a ostrov Žižanj. Velikou výhodou robinzonády Druce je rozlehlá parcela, kde si pohodlně zaparkujete svoje auta. Výhodou je možnost příjezdu autem přímo k robinzonádě (cesta k domu je makadamová, zpevněná jen částečně, proto je lepší mít auto s vyšším podvozkem). Na pozemku jsou vysázeny olivy a rostou zde borovice, které nabízejí příjemný stín. Na pozemku je také možné postavit stan.
Před domem je vybudováno větší molo, kde se můžete koupat, popř. zde bezplatně zakotvit Vaši loďku (max. délka 5 m a hloubka 2 m). Ostatní části pláže jsou kamenité, oblázkové a skalnaté.
Nejbližší sousedi se nacházejí cca 50 m od domku, ale díky porostu nejsou příliš vidět. Městečko Tkon, kde jsou restaurace, samoobsluhy, cukrárna, pekárna a přístav pro trajekt, je vzdáleno cca 4 km. 
Pobyt domácích mazlíčků není možný. Kromě kuchyně včetně grilu, je k dispozici i přenosný venkovní gril.
Voda v objektu se dešťovka, kterou ke konzumaci doporučujeme vždy převařit. Dále je k dispozici barel s pitnou vodou na pití, která se dováží (na pobyt cca 100 l). S vodou jako vzácný zdrojem je třeba zachát opatrně. Teplá voda se získává solární energií (černý sud), v případě chladného počasí je třeba si vodu ohřát. Elektrická energie je získávána pomocí solárních panelů a transformována do standardních evropských zásuvek (220/230 V) a slouží pro potřeby svícení, popř. nabítí mobilního telefonu či notebooku. Používání jiných spotřebičů (žehlička, mixér, apod.) není možné. Robinzonáda Druce je pokryta signálem mobilních operátorů.
Na ostrov Pašman se dostanete trajektem z Biogradu na moru, jízda trvá cca 15 min. a trajekt jezdí v sezóně minimálně 10x denně.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Druce pro 4-5 osob má oddělenou kuchyňku, která se nachází v samostatném domku. Původní tzv. černá kuchyňka je renovována a vybavena také krbem, kde je gril. K dispozici je i plynový vařič a lednice (50 l) s malým mrazákem (10 l) včetně nádobí.
Před robinzonádou je prostorná nadkrytá terasa s pěkným pohledem a vybavena venkovním nábytkem. Z terasy se vchází do domku, kde jsou 2 vzájemně průchozí ložnice (jedna navíc s balkonem) a existuje možnost přistýlky na rozložení. Koupelna s WC jsou přístupné z terasy a mají vlastní vchod. Vedle domku je venkovní sprcha s černým pytlem na vodu, ve které se voda ohřívá.

Fotografie Robinzonáda Druce

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Druce

Zátoka Druce - ostrov Pašman