Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

20 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

35 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

20 m

Cena od: 99 €

Rezervovat termín
Robinzonský dům Dupin pro 2-4 osoby leží přímo u moře na východní straně ostrova Pašman v místě, které místí nazývají Pečine, protože se říká, že je to nejžhavější část ostrova, kde slunce "peče". Dům je nově a moderně vybaven a je vhodný i pro pobyt náročnějších klientů.
Pláž před domem je oblázková až kamenitá s pozvolnějším sestupem do moře. Milovníci opalování jistě ocení betonové molo či terasu na slunění v zahradě – lehátka zdarma.
Z nadkryté terasy jsou vidět krásné západy slunce nad mořem a domek se nachází v blízkosti místa, kde se krmí ryby – proto je velká pravděpodobnost, že z domku uvidíte skákat a plavat delfíny. Navíc ostrov Pašman leží velmi blízko souostroví Kornati, na jehož ostrovy odsud se nabízí krásný pohled.
Nejbližší sousedé jsou cca 30 m, ale domek je obklopen zelení, proto nabízí opravdový klid a pohodlí.
Pod druhou krytou terasou v zahradě je hostům zdarma k dispozici velký kamenný gril (dřevo si dovezte vlastní) a možnost využívání elektrické rožně zdarma, například k opékání kuřat.
Voda v domě je dešťová hromaděná přes zimu v nádrži. Doporučujeme, aby byla voda před pitím převařena nebo si můžete na pití dovézt vlastní balenou vodu. V koupelně i kuchyni je instalovaná i teplá voda, což je velikou předností oproti jiným ubytovacím kapacitám. Elektřina je získávána pomocí solárních panelů na 12 V, zásuvky jsou standardní s napětím 220 V (vhodné pro svícení, dobíjení mobilních telefonů či notebooků, ale nejsou vhodné pro silnější spotřebiče, např. vysoušeč vlasů). S vodou i elektřinou je potřeba zacházet šetrně a zbytečně s nimi neplýtvat.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen.
Parkování je zajištěno zdarma přímo u domu nebo cca 60 m od domu (posledních 60 m jsou na cestě hluboké výmoly). Robinzonáda je dostupná autem po nezpevněné štěrkovité cestě s výmoly. Z tohoto důvodu tyto cesty nedoporučujeme majitelům automobilů s nízkým podvozkem, ale není nutné mít SUV. Tyto cesty jsou průjezdné normálním automobilem, pokud pojedete pomalu a opatrně a budete dávat pozor na aktuální stav cesty.
Pro majitelé loděk je před domem zdarma kotviště.
Robinzonský dům Dupin je možné si pronajmout i v zimě. Během zimy zahrnuje cena pronájmu další náklady na vytápění (včetně dřeva do krbu).
Území je pokryto signálem mobilních operátorů. Internet (WiFi) není k dispozici.
Ostrov Pašman leží jen asi 1,5 km od pevniny a města Biogradu na moru. Ostrov je snadno dostupný trajektovou linkou Biograd - Tkon, jízda trvá přibližně 15-20 minut a trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman můžete také přijet ze Zadaru trajektem Zadar (Gaženica) - Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale trajekt jezdí pozdě do noci. Ostrov Pašman a Ugljan jsou spojeny mostem v místě Ždrelac, most je zdarma.
Nejbližší kavárny, cukrárny, restaurace, obchod s potravinami, či bankomat jsou v přístavním městě Tkon, které je vzdáleno cca 5 km.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonský domek Dupin je vhodný až pro 2-4 osoby. V domě je prostorná denní místnost s kuchyňským koutem a jídelním stolem, satelitní TV, krbem, velkou pohovkou na rozložení, která slouží jako přistýlka pro 2 osoby. Jedna samostatná ložnice s manželskou postelí a velkou skříní. Kuchyňský kout je vybaven velkou lednicí, plynovým vařičem se čtyřmi plotýnkami, troubou a dřezem. Koupelna se sprchou a WC. Z denní místnosti se vychází na nadkrytou terasu s venkovním posezením a krásným pohledem na moře. Před domem je druhá menší terasa (nekrytá) se stolem a židlemi a s pohledem na moře a okolní ostrovy. Před domem přímo u moře je další terasa (krytá) s grilem a posezením.

Fotografie Robinzonáda Dupin

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Dupin

Zátoka Druce - ostrov Pašman