Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

6 km

Obchod

6 km

Přístav

6 km

Letiště

36 km

Bus

6 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

10 m

Cena od: 88 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Kapetan Stipe pro 4 osoby se nachází přímo u moře na ostrově Žižanj na straně k ostrovu Pašman. Ostrov Žižanj se nachází v blízkosti Národního parku Kornati, jižně od ostrova Pašman. V okolí se nachází spoustu dalších ostrovů - Košara, Vrgáda, Kotula, Maslinik. Velikost ostrova Žižanj je přibližně 1 km x 1 km a díky bohatému podmořskému životu je dovolená na ostrově ideální pro ty, kteří milují podvodní svět.
Na ostrov Žižanj nelze dojet trajektem. Automobil si necháte zaparkovaný u domácích na ostrově Pašman v místě zvaném Pečine cca 60 m od moře, odkud Vám domácí zdarma zajistí transfer lodí na ostrov. Ostrov Pašman leží jen asi 1,5 km od pevniny a města Biogradu na moru. Ostrov je snadno dostupný trajektovou linkou Biograd - Tkon, jízda trvá přibližně 15-20 minut a trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman můžete také přijet ze Zadaru trajektem Zadar (Gaženica) - Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale trajekt jezdí pozdě do noci. Ostrov Pašman a Ugljan jsou spojeny mostem v místě Ždrelac, most je zdarma.
Voda v domě je dešťovka, která se sbírá přes zimu do nádrže pod domkem. V domě neteče teplá voda. Na pití doporučujeme vodu dovést s sebou balenou nebo vodu z nádrže převařit. Elektrická energie 220 V se získává prostřednictvím solárních panelů. Zařízení nízkého napětí, jako je například mobilní telefon a počítač, lze použít bez omezení (přístroje s vysokým napětím, jako je například mixer, fén nemohou být používány). Elektřinou a především vodou je potřeba šetřit – jelikož je domek na malém ostrově, není možné vodu dovážet.
Před domem jsou tři kryté terasy vybavené venkovním nábytkem (v jedné z nich je gril, který hosté mohou využívat zdarma).
Domek je vybaven krbem, proto je zde pobyt možný i v chladnějších měsících.
Pobyt domácích mazlíčků je povolen za poplatek.
Pláž před domem je tvořena betonovým molem, které láká k opalování – lehátka pro hosty zdarma. Cca 100 m od domku je pláž oblázkovo-kamenitá s pozvolnějším přístupem do moře. Vedle domku je ještě jeden domek, ale ten se nepronajímá – nejbližší sousedé jsou cca 30 m od domu. Navíc domek leží v zeleni a je oblkopen stromy v zahradě, proto klientům nabízí dostatečný klid.
Před domem je k dispozici dřevěné molo, které slouží jako kotviště (zdarma) pro menší loď.
Check-in je možný jen v dopoledních či odpoledních hodinách, transfer během noci není možný. Potraviny je nutné si nakoupit na pevnině ve městě, popřípadě v menším obchodě ve Tkonu na ostrově Pašman.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Kapetan Stipe pro 4 osoby má dvě ložnice, jednu s manželskou postelí a jednu s oddělenými postelemi. V denní místnosti je kuchyňský kout vybaven nádobím a příbory, má lednici a mrazák, sporák a jídelní stůl. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC. Tři kryté terasy s posezením, gril. Venku je lednice na plyn.

Fotografie Robinsonada Kapetan Stipe

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinsonada Kapetan Stipe

Ostrov Žižanj