Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV
Gril
Parkoviště
Centrum

8 km

Obchod

8 km

Přístav

8 km

Letiště

45 km

Bus

5 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 70 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Prázninový domek Jiřička pro 4-6 osob se nachází severovýchodní části ostrova Žižanj. Ostrov Žižanj se nachází v blízkosti Národního parku Kornati, jižně od ostrova Pašman. V okolí se nacházejí ostrovy Pašman, Košara, Vrgáda, Kotula, Maslinik. Velikost ostrova Žižanj je přibližně 1 km x 1 km a díky bohatému podmořskému životu je dovolená na ostrově ideální pro ty, kteří milují podvodní svět. Na ostrov Žižanj nelze dojet trajektem. Automobil si necháte zaparkováný u domácích v Biogradu, odkud Vám zdarma zajistí transfer lodí na ostrov. V okolí domku je několik dalších domečků, které obývají další hosté. Proto je domek ideální, pokud se rozhodne cestovat s partou přátel a pronajmete si i okolní domky.
Voda v kuchyni a koupelně je dešťovka, která se sbírá přes zimu do nádrže pod domkem. Na pití doporučujeme vodu dovést s sebou balenou nebo vodu z nádrže převařit. Elektrická energie se získává prostřednictvím solárních panelů, a následně se převede na napětí 220 V. Zařízení nízkého napětí, jako je například mobilní telefon a počítač, lze použít bez omezení (přístroje s vysokým napětím, jako je například mixer, fén nemůže být použit).
V koupelně je WC s umyvadlem, sprchou, bojler je naplněn vodou a stojí na slunném místě, takže voda ve sprše je teplá, pokud sluníčko svítí (v případě nepříznivého počasí je třeba vodu ohřát na kamnech). Vodou byste měli šetřit.
Kuchyňský kout je vybavený nádobím a příbory, je zde lednička na plyn, menší mrazák, plynový sporák. Ložní prádlo, ručníky a utěrky jsou připraveny pro hosty v domě.
Před domem je prostorná krytá terasa, která je vybavena venkovním nábytkem a odkud se nabízí nádherný pohled na moře. Gril mohou hosté používat bezplatně. Domácí zvířata nejsou povolena.
Pláž před domem je oblázkovo-kamenitá, přístup pozvolný, ale vzhledem k tomu, že je zde kanál, je třeba při plavání dále od břehu dát pozor na mořské proudy.
Pro hosty je možné zajistit dovoz potravin, proto je důležité mít s sebou mobilní telefon. Oblast pirátského domku Jiřička je pokryta mobilním signálem.
Check-in je možný jen v dopoledních hodinách, transfer během noci není možný. Potraviny je nutné si nakoupit na pevnině ve městě.

Popis ubytovacích jednotek

Prázdninový domek Jiřička pro 4-6 osob se skládá ze dvou ložnic, jedna s manželskou postelí a jedna s manželskou postelí a palandami. Kuchyně je vybavená, má lednici a mrazák, sporák, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV. Krytá terasa s venkovním posezením s výhledem na moře.

Fotografie Robinzonáda Jiřička

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Jiřička

Ostrov Žižanj