Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

40 m

TV
Gril
Parkoviště
Centrum

6 km

Obchod

6 km

Přístav

8 km

Letiště

40 km

Bus

6 km

Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

40 m

Cena od: 700 €

Rezervovat termín
Villa Magnificum Žižanj pro 6-14 osob patří bezesporu k nejluxusnější ubytovacím kapacitám v oblasti severní Dalmácie a svým vybavením uspokojí i nejnáročnější klienty, kteří kromě pohodlí ocení také soukromí a klid. Představte si, že sedíte v oáze klidu, při pohledu na západ slunce nad Kornatským souostrovím. Takový sen se může stát realitou, pokud si pronajmete Villa Magnificum pro vaše prázdniny.
Villa Magnificum je postavena na soukromém pozemku o rozloze 47 500 m2 v olivovém sadu. Villa má k dispozici cca 580 metrů soukromé pláže a 5 x 10 m bazén s mořskou vodou. Je obklopena 300 m2 teras, všechny s výhledem na moře. Na jedné z teras je k dispozici obrovský gril. Za chladnějšího počasí je zde podlahové topení.
Voda se získává ze dvou zdrojů (dešťová voda a odsolování mořské vody). Nádrž je podzemní o objemu 200.000 l vody. Voda se filtruje a je pitná voda v celém objektu. V suchých obdobích přístroj na odsolování produkuje 7000 l vody za den. Teplá voda je získávána ze solárního kolektoru a uložena v bojleru o 800 litrech. Elektřina v domě je 230 V. Systém je 5,7 kW solární a fotovoltaické články nabíjejí speciální baterie z nichž se 48 V transformuje systém na 230 V. V případě výpadku elektrické energie je k dispozici naftový agregátor o výkonu 33 kWh.
Transfer do villy je zajištěn lodí z Biogradu na moru zdarma. Parkování aut je zajištěno v Biogradu na moru za poplatek, viz ceník.
U vily je k dispozici kotviště, které můžete využít zdarma. Koviště je na obou stranách dle větru, který fouká. V místě je možné si také pronajmout loď se skiperem, cenu vám sdělí přímo pronajímatel podle plánované trasy.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen.
V místě pobytu je k dispozici mobilní signál, v případě že potřebujete WiFi doporučujeme zakoupit na balíček přenosného internetu před příjezdem na ubytování.
V období sběru oliv a prořezávání + / - 10/10-11/10 a od + / -10/03-10/04 , je možné pronajmout 6+2 část vily. Je možné, abyste se zúčastnili trhání oliv nebo jejich prořezávání a vychutnali si příjemné jídlo zdarma v sadu. Během tohoto období je nižší cenová nabídka a ve vile pobývají vlastníci.
Žižanj je krásný malý ostrov v Jaderském moři mezi ostrovem Pašman a Kornatským souostrovím, a přesto pouze 4,5 námořní míle (8 km ) od pevniny - města Biograd na Moru.

Popis ubytovacích jednotek

Celou vilu Magnificum lze pronajmout 10-14 osobám - 5 ložnic, 4 koupelny, 2 obývací pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 další osoby.
Polovinu vily lze pronajmout pro 6-8 osob: 3 ložnice, 3 koupelny, 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, v obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro 2 další osoby - (vila nebude nikdy pronajmuta různým skupinám osob, to aby bylo zajištěno úplné soukromí).
V obou kuchyních jsou: pračka, myčka nádobí, trouba, mikrovlnka, lednice, mrazák a vše, co potřebujete k vaření. LCD televize - DVD home cinema, CD player, televizní kanály jsou chorvatské a italské. Ložní prádlo, utěrky a ručníky jsou k dispozici. Základní koření (cukr, sůl, olej k dispozici). Ručníky na pláž a toaletní papír si přivezte s sebou.
Pokud si hosté pronajmou vilu pouze jako 6+2, druhá část domu nebude nikdy pronajata jiným hostům, aby byla zajištěno naprosté soukromí hostů v domě. 

Fotografie Villa Magnificum Žižanj

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Villa Magnificum Žižanj

Ostrov Žižanj