Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV/SAT
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

4 km

Obchod

3 km

Přístav

18 km

Letiště

85 km

Bus

4 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

3 m

Cena od: 68 €

Rezervovat termín
Robinsonáda Tišina pro 2-8 osob se nachází v zátoce Stanimir na severní ostrově Hvar a jedná se o zcela jedinečnou nabídku. Nově zařízené apartmány se nacházejí v odlehlé zátoce v kamenném dalmatinském domku pouhé 3 m od moře. V přízemí domu bydlí vlastník sám (hosté nejsou rušeni při svém pobytu), v prvním patře jsou dvě studia pro hosty. V okolí nejsou žádní další sousedé v blízkosti. Nejbližší další zátoka zvaná Vela Stiniva je vzdálena cca 10 minut chůze pěšky po skalách nebo cca 5 minut jízdy lodí. V zátoce Vela Stiniva je několik restaurací, které nabízejí prvotřídní dalmatskou a středomořskou kuchyni. Nejbližší malebná vesnice Zastražišće je vzdálena cca 3 km. V městečku Zastražišće najdete obchod, tržnici, poštu, pekárnu, restauraci a caffe bar.
Robinzonáda Tišina je ideální pro všechny náročnější hosty, kteří si při dovolené nemohou odříci vyšší standard služeb. V domku Tišina je k dispozici pitná voda z kohoutku a nejsou zde žádná omezení. Zároveň je k dispozici elektrická energie bez omezení a také je to jedna z mála robinzonád, která má k dispozici a klimatizaci. Pro hosty je v přízemí k dispozici pračka a také mobilní USB modem na internet v případě potřeby po domluvě s panem majitelem. Po domluvě je možné také půjčení loďky, ale palivo si klient zajistí sám.
Domácí mazlíčci jsou vítání, pobyt za příplatek. Parkovací místo je zajištěno na pozemku za domem. V zahradě je také hostům k dispozici gril. K dispozici je i kotviště pro plavidla bezplatně.
Příjezd do robinzonády Tišina je možný přímo až k objektu autem. Část cesty je nezpevněná polní makadamová cesta, a proto není vhodná pro auta s nízkým podvozkem (auto by mělo být min. 20 cm vysoké). Pro klienty, kteří přijedou autokarem do Chorvatska, přepraví se na ostrov Hvar trajektem a dojedou místním autobusem do městečka Zastražišće, může vlastník zařídit převoz do domu.
Vlastník objektu se věnuje pěstování oliv, ekologické zeleniny, květin a aromatických bylinek, které jsou v zahrádce u domu. Plody ze zahrádky hosté mohou sbírat pro vlastní potřebu. V případě zájmu je možné si domluvit i výlet lodí s majitelem domku do okolních zátok nebo třeba na rybaření.
Robinzonáda Tišina leží na skvělé pozici, v případě, že zatoužíte vrátit se do civilizace, můžete autem navštívit města jako je Hvar, Stari Grad či Jelsa. Na ostrově Hvar je i řada cyklostezek, na kterých můžete vidět milovníky tohoto sportu již od jarních měsíců až do pozdního podzimu.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro návštěvníky robizonády Tišina:
  • Velikonoční na jaře
  • sklizeň oliv s vlastníkem objektu
  • volné lezení v zátoce Vela Stiniva
Pro ty, kteří chtějí relaxovat daleko od stresujícího, hektického a městského života a civilizace vůbec, zažít kouzlo života a la Robinson Crusoe a pocit svobody, je prázdninový domek ideální místo!

Popis ubytovacích jednotek

V patře se nachází 2 studia vedle sebe. Každé studio je pro 2-4 osoby - prostorná místnost se stolkem kuchyňský kout s ledničkou a vařičem, manželské lůžko, rozkládací pohovka pro 1 dospělou osobu a nebo pro dvě děti do cca 10 let, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, terase s nádherným pohledem na moře a venkovním nábytkem.

Fotografie Robinzonáda Tišina

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Tišina

Zátoka Stanimir - ostrov Hvar