Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

140 m

TV
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

3 km

Obchod

3 km

Přístav

18 km

Letiště

85 km

Bus

3 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

120 m

Cena od: 58 €

Rezervovat termín
Osamocený domeček robinzonáda Stanimir pro 2-4 osoby leží v místě Stanimir na ostrově Hvar. Nově vystavěný kamenný domeček se  nachází cca 140 m od kamenité pláže, ke které je soukromý přístup. Oblázková pláž se nachází cca 15 minut pěšky ve vedlejší zátoce Vela Stiniva, kde se nachází také restaurace s pizzerií a kavárnou.
Až k domu vede makadamová cesta, po které lze dojet bez omezení i s autem s nížším podvozkem ale s opatrností. Díky makadamové cestě do těchto míst téměř nejezdí jiní turisté a to všem zaručuje klid a opravdovou samotu.
Před domkem je nadkryté posezení na terase s výhledem na moře. Pro pobyt na pláži jsou k dispozici zdarma lehátka.
V domku je běžná elektrická energie, tedy pro hosty nejsou žádná omezení, díky čemuž je zde i velká lednice s velkým mrazákem o objemu 30 l. V domku je k dispozici klimatizace zdarma.
Sprcha je venku za domkem a má teplou vodu z bojleru, a používá se v ní voda z cisterny. V domku v kuchyni je k dispozici teplá voda, kterou majitel nedopoučuje pít, přestože by neměla být závadná. Pitnou vodu je nutné donést z obchodu v obci Zastražiště. V domku je TV bez satelitu.
Ve dvoře je hostům k dispozici také gril
Pro hosty je k dispozici i kotviště, ale neboť se domek nachází na mysu, není zde kotvení loďky příliš bezpečné. Nejbližší sousední domek se nachází cca 100 metrů, ale není obydlený a pouze výjimečně dojedou jeho majitelé. Nejbližší obchod i pekárna je cca 4 km v obci Zastražišće.
V domku je povolený pobyt psa po předchozím odsouhlasení majitelem a za příplatek.
Na ostrov Hvar lze dojet trajektem ze Splitu do obce Stari Grad a nebo z oblíbeného Drveniku do vesnice Sučuraje. a dále pokračovat po jediné silnici na Hvaru do Zastražišče, kde Vás již vyzvedne majitel, se kterým budete pokračovat společně k domku.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Stanimir pro 2-4 osoby má samostatnou ložnici s manželským lůžkem pro dvě osoby, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu nebo menší dvě děti, malý kuchyňský kout s teplou vodou s lednicí i velkým mrazákem (cca 30 l). Sprcha je venku a má teplou vodu, používá se voda z cisterny, kterou nedoporučujeme na pití, ale může se používat na vaření.

Fotografie Robinzonáda Stanimir

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Stanimir

Zátoka Stanimir - ostrov Hvar