Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

450 m

TV/SAT
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

9 km

Letiště

39 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

450 m

Cena od: 45 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Olivka pro 4–6 osob je dům postavený na samotě, na velmi klidném místě. Nachází se na jižní straně ostrova Pašman, uprostřed olivového háje, v místě zvaném Nevidjansko Polje, mezi zátokami Čerenje a Stivanja. Zátoka Polje je jedním z mála míst na ostrově, které je řídce osídlené. Je zde jen několik domků. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni cca 220 m.
Na ostrov Pašman se dostanete trajektem Biograd na moru – Tkon (jízda trvá cca 20 min.). Je možné jet i trajektem ze Zadaru (Gaženica) do Preka na ostrově Ugljan a na ostrov Pašman dojet přes most ve městečku Ždrelac (jízda trvá asi 30 minut, cena je vyšší než u linky Biograd-Tkon, výhodou je, že trajekt jezdí do pozdních nočních hodin - až kolem půlnoci). Do robinzonády Olivka pokračujete směr Nevidjane, Dobropoljna - částečně po asfaltu a dále směrem vrch Bokolj po makadamové cestě (cca 4 km). Příjezd do zátoky Polje je možný osobním autem, zejména po polní cestě, která je sjízdná spíše pro vozy s vyšším podvozkem. Je třeba jet pomalu a dávat si pozor na výmoly.
Domácí mazlíčci jsou vítáni, na vyžádání, pobyt za příplatek.
Parkování je zajištěno cca 10 m od domu pod olivovníkem (auto nestojí celý den na přímém slunci). Pro hosty je možné zajistit bezplatný transfer do domu z Nevidjane, kde si můžete nechat bezplatně zaparkované auto.
Elektrické napájení je zajištěno energií ze solárních panelů (220 V) – je nutné dodržovat omezený počet spotřebičů (bez problémů lze nabíjet mobilní telefony či počítače, nelze používat např. mixér, fén, vysavač.). Jedna zásuvka se silnějším výkonem se nachází v kuchyni.
Voda je dešťovka, která se přes rok sbírá do cisterny a využívá se k mytí nádobí a v koupelně. K pití doporučujeme dovézt balenou pitnou vodu, popřípadě detovou vodu převařit. Teplá voda se získává sluneční energií. V případě chladnějšího počasí je nutné vodu ohřát na plynovém vařiči.
V kuchyni je sporák a trouba na plyn a lednice s mrazákem. Na kryté terase je posezení (stůl, lavice, židle). Na zahradě můžete využít venkovní sprchu. Hostům jsou k dispozici 2 lehátka a slunečník.
V domku je možnost připojení k WIFI internetu.
Je možné využití kotviště. Pronájem loďky je možný zajistit v místě za příplatek, pouze držitelům průkazu lodivoda.
Pláž se nachází ve vzdálenosti cca 450 m od robinzonády Olivka. Vstup do vody je pozvolný, břeh je pokrytý oblázky a kameny, mořské dno je písčité. Pláž je vhodná pro pobyt s malými dětmi.
Robinzonský domek Olivka je vhodný zejména pro turisty, kteří vyhledávají samotu, protože v okolí se nachází jen několik domků a nejbližší z nich je vzdálen přes 200 metrů.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Olivka pro 4–6 osob – k dispozici jsou dvě dvoulůžkové ložnice, v jedné manželské lůžko, ve druhé jsou dvě oddělená lůžka. V denní místnosti je k dispozici rozkládací gauč jako přistýlka pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout s velkou lednicí a mrazákem, plynový vařič a trouba a jídelní stůl se židlemi. Koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici TV/SAT, WiFI, krytá terasa s posezením. Z terasy se vchází do denní místnosti a z ní je přístup do obou ložnic a koupelny. V denní místnosti je k dispozici krb na dřevo, který vyhřívá robinzonádu i v chladném počasí nebo v zimě.

Fotografie Robinzonáda Olivka

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Olivka

Polje - ostrov Pašman