Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

150 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

9 km

Letiště

39 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

120 m

Robinzonáda Hortus pro 4–5 osob je dům postavený na samotě, na velmi klidném místě. Nachází se na jižní straně ostrova Pašman, uprostřed olivového háje, v místě zvaném Nevidjansko Polje, mezi zátokami Čerenje a Stivanja. Do robinzonového domku Hortus se dostanete trajektem Biograd na moru – Tkon (můžete využít i trajektové spojení Zadar - Preko, které je ale dražší) a dále pokračujete směr Nevidjane, Dobropoljna - částečně po asfaltu (cca 2 km) a dále směrem vrch Bokolj po makadamové cestě (cca 4 km) přímo k robinzonskému domku - doporučujeme auto s vyšším podvozkem.
Domácí mazlíčci menšího vzrůstu (do 10 kg) jsou vítáni, větší mazlíčky je možné vzít pouze na vyžádání, pobyt za příplatek.
Parkování je zajištěno cca 50 m od domu. Pro hosty je možné zajistit bezplatný transfer do domu z Nevidjane, kde si mohou nechat bezplatně zaparkované auto.
Na rozlehlé kryté terase je k dispozici zahradní nábytek (stůl a židle). Na zahradě je k dispozici také gril. Lodní molo je možné zajistit po domluvě a za poplatek. Pronájem loďky je možný zajistit v místě za příplatek, držitelům průkazu lodivoda.
Pláž se nachází ve vzdálenosti cca 150 m od robinzonády Hortus. Vstup do vody je pozvolný, břeh je pokrytý oblázky a kameny, mořské dno je písčité. Lokalita je vhodná pro pobyt s malými dětmi.
Elektrické napájení je zajištěno solární energií (220 V) – je nutné dodržovat omezený počet spotřebičů (bez problémů lze nabíjet mobilní telefony či počítače, nelze používat např. mixér, fén, vysavač.) Cisterna je naplněna dešťovou vodou, která se využívá k mytí nádobí a v koupelně. K pití doporučujeme dovést balenou pitnou vodu. Teplá voda se získává sluneční energií. V případě chladnějšího počasí je nutné vodu ohřát na plynovém vařiči (4 ploténky). K dispozici je trouba na plyn a lednice s mrazákem.
U pana domácího je možné zakoupit čerstvé ovoce, zeleninu a jiné domácí výrobky.
Robinzonský domek Hortus je vhodný zejména pro turisty, kteří vyhledávají samotu, protože v okolí se nachází jen 3 domky a pro všechny, kteří si s sebou chtějí vzít svého mazlíčka, jelikož zde mají řadu možností na procházku.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Hortus pro 4–5 osob – k dispozici jsou dvě dvojlůžkové ložnice, v jedné manželské lůžko, ve druhé jsou dvě oddělená lůžka. V denní místnosti je k dispozici rozkládací gauč jako přistýlka, vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, plynový vařič, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV, krytá terasa je vybavena venkovním nábytkem. Z terasy se vchází do denní místnosti a z ní je přístup do obou ložnic a koupelny. V denní místnosti jsou k dispozici kamna na dřevo, který vyhřejí robinzonádu v zimě. Na terase je k dispozici venkovní dřez.

Fotografie Robinzonáda Hortus

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Hortus

Polje - ostrov Pašman