Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

150 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

7 km

Obchod

7 km

Přístav

7 km

Letiště

39 km

Bus

7 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

80 m

Cena od: 78 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Jidro pro 4 osoby leží v zátoce Sv. Ante na ostrově Pašman. Vzdálenost k moři je cca 80 metrů. K domku patří kamenitá pláž s pozvolnějším vstupem do moře, která je od domku vzdálená cca 150 m. Nejbližší sousedé jsou od domku asi 70 metrů a jejich domek je krytý stromy.
Zátoka Sveti Ante leží severně od zátoky Soline, od domku je kraj zátoky Soline pouze 130 metrů. V zátoce Soline je možné navštívit menší rybářskou restauraci, která je vzdálena cca 300 m nebo ve vedlejší zátoce Dubine jsou k dispozici 2 menší restaurace pro jachtaře (pěšky cca 20 min.)
Příjezd do zátoky sv. Ante je po makadamové cestě možný běžným osobním autem se zvýšenou opatrností na možné výmoly. Vesnice Tkon je vzdálená cca 7 km, má obchody s potravinami, poštu, restaurace a kavárny, turistické centrum.
Spojení s ostrovem Pašman zajišťuje trajektová linka Biograd - Tkon (jízda trvá 15-20 min. a trajekt jezdí několikrát denně). Na ostrov Pašman se dostanete také trajektovou linkou Zadar - Preko (jízda trvá 30 min.) a poté z Preka (ostrov Ugljan) přes most na ostrov Pašman.
Parkování je u domku.
Pro hosty jsou dispozici 2 lehátka. Za domkem je velký gril a terasa se slunečníkem, kde je také možné venkovní posezení.
Voda v domku je dešťovka, která se přes zimu shromáždila v nádrži pod domem, a proto je nutné vodu neplýtvat. Doporučujeme dovést si balenou vodu nebo vodu převařit. V kuchyni a koupelně je teplá voda z bojleru, který přes den ohřívá slunce.
Elektřina
je získávána ze solárních panelů a je upravena na napětí 220 V se standardními evropskými zásuvkami. Používat můžete jen lehké spotřebiče jako je počítač, mobilní telefon (nesmíte používat přístroje typu fén, žehlička, mixer apod., které mají velký příkon).
V domku je možný pobyt domácích mazlíčků za příplatek a na vyžádání.
Domek Jidro je ideální pro všechny, kteří hledají klidnější polohu domku v přírodě.

Popis ubytovacích jednotek

Domek Jidro pro 4 osoby - má dvě samostatné ložnice, jedna s manželskou postelí, jedna s patrovými postelemi, prostorná denní místnost s jídelním stolem a dřevěnými lavicemi, velkým krbem, kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Velká lednice s mrazákem je v chodbičce hned vedle kuchyně. Koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Nezastřešená terasa s posezením a s výhledem na moře. Dvě lehátka pro hosty.

Fotografie Robinzonáda Jidro

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Jidro

Zátoka sv. Ante - ostrov Pašman