Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

10 km

Obchod

10 km

Přístav

10 km

Letiště

39 km

Bus

10 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

10 m

Cena od: 89 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinsonáda Pulaka pro 6 osob se nachází v zálivu Sv. Ante na ostrově Pašman a je obklopen prastarými olivovníky. V zátoce Sv. Ante na jihozápadním pobřeží ostrova Pašman byl postaven v prerománském slohu jednolodní kostelík.
Příjezd do zálivu Sv. Ante je možný polní cestou, která je vhodná pro vozy s vyšším podvozkem. Je třeba jet opatrně a dávat si pozor na výmoly.
Město Tkon se nachází asi 9 km, kde jsou vám k dispozici obchody, tržnice, pekárna a cukrárna. Do Tkonu přijedete trajektem z města Biograd (trajektová linka Biograd-Tkon, jízda trvá asi 15 minut, trajekt jede několikrát denně). Můžete také přijet trajektem ze Zadaru do městečka Preko na ostrově Ugljan, přes most ve Ždrelacu na ostrov Pašman (trajektem trvá cesta asi 30 minut, cena je dražší než Biograd-Tkon, ale její výhodou je možnost využití linky až do půlnoci).
Parkování je k dispozici bezplatně na vyhrazeném místě cca 150 m od domu.
Molo pro kotvení lodí se nachází před domem a je zdarma (hloubka asi 2 m, délka až 10 m).
Pokud máte oprávnění, můžete si pronajmout loď (cena podle výkonu motoru), palivo není zahrnuto v ceně.
Hosté mohou využít zahradní gril.
Voda v domě je dešťová, shromážděná během zimy v nádrži pod domem, takže je třeba s vodou zbytečně neplýtvat. Voda je vhodná k pití, ale pokud máte pochybnosti, doporučujeme její převaření nebo dovezení vlastní balené vody. K dispozici je venkovní sprcha. Voda je ohřívaná sluncem.
Elektřina se vyrábí ze solárních panelů a je přeměněna na napětí 220 V, se standardními evropskými zásuvkami. Domácí spotřebiče s lehčím výkonem, jako je například mobilní telefon, počítač lze použít bez omezení (nelze použít vysoušeč vlasů, mixer, atd.) Zátoka Sv. Ante je pokryta mobilním signálem.
Dům je vybaven kamny, takže můžete zůstat na jaře, na podzim i v zimě.
Domácí zvířata jsou vítána, pobyt za příplatek a na vyžádání.
Pláž v zátoce je oblázková a kamenitá, moře je křišťálově čisté. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro malé děti a neplavce.
Mezi objektem a pláží není cesta. Tudíž je pobyt vhodný i pro malé děti. Parkovat se dá na parkovišti u kostela. Záliv je tichý, žádný dopravní hluk. V celém zálivu se nachází asi 7 domů. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni asi 25 m jižně od Robinsonády. Pozemek patřící k domu má rozlohu 200 m2. Dům je obklopen zelení.

Popis ubytovacích jednotek

Dům Pulaka pro 6 osob má celkovou rozlohu objekt cca 45m2 + 15 m2 terasa. Domeček má tři nezávislé neprůchozí ložnice pro dvě osoby. Dva pokoje s manželskou postelí , třetí ložnice je s malou patrovou postelí.
Prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, která je vybavena lednicí na plyn o kapacitě 160 litrů s mrazákem o 20 l, plynový sporák, TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Velká krytá terasa disponuje venkovním nábytkem, a je z ní krásný výhlede na moře a souostroví Kornati.

Fotografie Robinzonáda Pulaka

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Pulaka

Zátoka sv. Ante - ostrov Pašman