Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

8 km

Obchod

8 km

Přístav

8 km

Letiště

38 km

Bus

6 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 90 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Gajeta pro 5-7 osob se nachází v překrásné zátoce jménem Soline na ostrově Pašman zakrytá uprostřed olivového háje. Do zátoky Soline, která se nachází mezi zátokami Dubine a Sv. Ante, lze dojet autem po makadamové cestě a proto doporučujeme přijet autem s vyšším podvozkem (vzdálenost Tkon - zátoka Soline je 8 km). Na ostrov Pašman lze použít trajekt Biograd na moru - Tkon nebo Zadar - Preko (na ostrov Ugljan) a trajekt si hradí klienti sami.
Parking pro hosty je zajištěn na vyhrazeném místě, které se nachází cca 200 m od chatky Gajeta a do domu dojdete pohodlně pěšinou mezi olivami. Nejbližší sousedi se nacházejí na jih i na sever nejméně 100 m a robinzonáda Gajeta nabízí opravdu soukromí a klid na rozdíl od jiných chatek na ostrově Pašman, které se nacházejí přímo vedle sebe. V celé zátoce Soline se nachází pouze cca 5 chatek, které se pronajímají a 3 chatky, které slouží pro soukromou rekreaci a také jedna menší rybařská restaurace. Ve vedlejší zátoce Dubine jsou dvě restaurace, kde nabízejí čerstvé rybí speciality a vzdálenost do zátoky Dubine je cca 2 km.
Robinzonáda Gajeta je vkusně, moderně zařízena a je skvělým tipem i pro náročnější klienty. V zahradě je pro hosty k dispozici i venkovní gril s posezením na terase s překrásným pohledem na moře. Na stromě je k dispozici houpačka pro menší děti a každého okouzlí pískoviště udělané v kamenné loďce. Pro sportovce je v zahradě k dispozici stolní tenis.
Před robinzonádou Gajeta je vybudováno dlouhé molo, které slouží jako kotviště pro Váš člun nebo loďku (max. hloubka je 1,5 m a délka do 10 m). Pokud jste vlastníci kapitánského průkazu, můžete si od vlastníka pronajmout loďku (motor 4 hp), palivo si hradí klienti sami.
Krásné oblázková pláž před domem s pozvolným vstupem do vody je vhodná pro malé děti i neplavce a křišťálově čisté moře Vás příjemně překvapí.
Domácí mazlíčci jsou v chatce vítáni.
Voda v chatce je dešťovka, a proto doporučujeme na pití dovést balenou vodu nebo vodu převařit. Voda se ohřívá pomocí solární energii, v případě chladnějšího počasí je třeba vodu ohřát na kamnech. Potravinami je potřeba se zásobit dopředu nebo můžete dojet do Tkonu do obchodu či požádat majitele o dovezení. Loď supermarket do zátoky nezajíždí. Elektrická energie se získává ze solárních panelů na 12 V a pomocí adaptéru lze získat 220 V.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Gajeta pro 5-7 osob - z přízemní terasy s venkovním posezením se vchází do denní místnosti, kde je kuchyňský kout a kamna na dřevo, které poslouží v zimě jako spolehlivé topení a jídelní kout. Lednička je  na plyn. Z denní místnosti se vchází do ložnice, kde je k dispozici manželské lůžko a samostatná postel a z ložnice se vchází do koupelny se sprchou a WC. Z denní místnosti se po schodech vyleze na galerii, kde je rozkládací gauč pro 1 osobu. Z galerie se vchází do druhé ložnice na patře, kde je manželské lůžko. Z ložnice se vychází na balkón s překrásným pohledem na moře.

Fotografie Robinzonada Gajeta

Robinzonády v okolí

Robinzonada Viridi

Robinzonada Viridi
Cena od: 90 €

Robinzonada Kaštelica

Robinzonada Kaštelica
Cena od: 50 €

Robinzonáda Brik

Robinzonáda Brik
Cena od: 58 €

Robinzonáda Pelig

Robinzonáda Pelig
Cena od: 38 €

Robinzonada Bracera

Robinzonada Bracera
Cena od: 88 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonada Gajeta

Zátoka Soline - ostrov Pašman