Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

8 km

Obchod

8 km

Přístav

8 km

Letiště

38 km

Bus

8 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 88 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonáda Bracera pro 4-6 osob se nachází na ostrově Pašman v zátoce Soline přímo u moře osamoceném místě a jedná se o jeden z nejkvalitněji postavených domků ve stylu Robinsona Crusoe, který uspokojí i náročné klienty. Nachází se na prostorném pozemku o rozloze 2 200 m².
Do robinzonády Bracera se dostanete nejlépe trajektem Biograd na moru - Tkon (můžete využít i spojení Zadar - Preko, které je ale dražší) a dále pokračujete do zátoky Soline - částečně po asfaltu (cca 2 km) a dále po makadamové cestě (cca 4 km) přímo zátoky - doporučujeme auto s vyšším podvozkem.
Domácí mazlíčci menší velikosti (cca do 8 kg) jsou vítáni. Ve dvoře je hostům k dispozici gril. Cca 15 m od domu je delší molo, kde si hosté mohou bezplatně přivázat svoji loďku nebo gumový člun. V případě zájmu lze pronajmou od vlastníka objektu menší loďku 4,5 m (motor - 4 hp), je nutné vlastnit průkaz lodivoda, palivo si hradí hosté sami. Parkování je zajištěno cca 150 m od domku na vyhrazeném místě, při příjezdu/odjezdu si hosté mohou věci vyložit u chatky. Parkovat je možné i u vlastníka ve městě Pašman a domácí zajistí transfer do chatky pro klienty, kteří nemají vhodné vozidlo pro jízdu po polní cestě (off road). Robinzonáda Bracera se nachází na osamělejším místě na konci zátoky Soline, nejbližší sousedé se nacházejí cca 120 m jižně a 130 m severně v zátoce sv. Ante.
Nejbližší obchod se nachází ve městečku Tkon.
Elektrické napájení je zajištěno sluneční energií (220 V) - omezený počet spotřebičů.
Cisterna je naplněna dešťovou vodou a hosté musí vodou šetřit, na pití doporučujeme dovést balenou pitnou vodu. Teplá voda je získávána solární energií, v případě chladnějšího počasí je třeba vodu ohřát na vařiči. K dispozici je veliká lednice, která má oddělený mražák. Plynový vařič má 2 ploténky.
V zátoce Soline je možné navštívit menší rybářskou restauraci cca 250 m nebo ve vedlejší zátoce Dubine jsou k dispozici 2 menší restaurace pro jachtaře (pěšky cca 20 min.).
Nedaleko od robinzonády Bracera se nachází i robinzonáda Gajeta - pokud cestujete 2 rodiny nebo parta přátel, můžete využít této kombinace. Nedaleko od robinzonády Bracera se nachází národní park Kornati.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Bracera pro 4-6 osob (cca 70 m²): přes nadkrytou terasu, ze které se nabízí pohled na moře a kde je k dispozici stůl s lavicemi se vchází do domku do obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem, krbem a pohovkou, SAT/TV. Z chodbičky se vchází do jednotlivých ložnic a koupelny se sprchou a WC. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové ložnice - jedna menší ložnice se 2 samostatnými lůžky a skříní, druhé dvě prostornější ložnice s manželským lůžkem a skříněmi.

Fotografie Robinzonada Bracera

Robinzonády v okolí

Robinzonada Viridi

Robinzonada Viridi
Cena od: 90 €

Robinzonada Kaštelica

Robinzonada Kaštelica
Cena od: 50 €

Robinzonáda Brik

Robinzonáda Brik
Cena od: 58 €

Robinzonáda Pelig

Robinzonáda Pelig
Cena od: 38 €

Robinzonada Gajeta

Robinzonada Gajeta
Cena od: 90 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonada Bracera

Zátoka Soline - ostrov Pašman