Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

20 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

4 km

Obchod

4 km

Přístav

16 km

Letiště

45 km

Bus

4 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

20 m

Cena od: 66 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Domek Skalica pro 4 osoby je postaven v olivovém háji Skalica a je vzdálen od dalších domků. Kamenný dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman nedaleko vesničky Banj a jen pár kroků do moře. Z domku je krásný pohled na stovky ostrovů včetně ostrovů Národního parku Kornati. Moře před domem je průzračně čisté a pláž je tvořena drobnými kamínky i většími kameny. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni 100 m.
Vedle domku je krytá terasa s venkovním posezením a grilem.
Vodí nádrž u domu má objem 12 000 litrů. Voda z nádrže je pitná, ale před pitím doporučujeme vodu převařit. Pomocí solárních panelů je získávána elektrická energie o napětí 220 V. Zásuvky jsou standardní a mohou být využívány pouze pro svícení, mobilní telefon či počítač. Silnější spotřebiče není možné používat (vysoušeč vlasů, vysavač, mixér apod.). V kuchyni, koupelně i venkovní koupelně teče studená voda.
Domácí mazlíčci jsou vítání na předchozí vyžádání a poplatek. Zdarma je k dispozici parkovací místo a kotviště pro menší loďku. K domku je možné se dostat vlastním vozem (parkování zajištěno cca 100 metrů od domku), pokud vlastníte terénní auto nebo vůz s vyšším podvozkem, pohodlně se dostanete přímo k domku.
Na ostrov Pašman se pohodlně dostanete trajektem Biograd – Tkon za cca 15-20 minut, trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman lze přicestovat také trajektovou linkou Zadar (Gaženica) – Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale trajekt jezdí do pozdních nočních hodin. Ostrov Pašman i Ugljan jsou spojeny mostem v místě zvaném Ždrelac a průjezd po mostě je zdarma.
První dům v této zátoce je asi 100 m od domu Skalica, centrum města Banj je asi 4000m, ve stejné vzdálenosti jsou obchod a restaurace. Pošta se nachází v centru města Pašman asi 7000m od domu. Lékárna je na ostrově Ugljan – ve městě Preko vzdáleném asi 17 km a ambulance Neviđane je asi 8000m v Neviđane a první pomoc je 14 km.

Popis ubytovacích jednotek

Dům Skalica pro 4 osoby má jednu ložnici s dvoulůžkovou postelí a jedna postel pro 2 osoby je na galerii, která se nachází v ložnici. Pokud hosté chtějí spát odděleně, mohou využít v obývacím pokoji rozkládací pohovku, která může být použita jako lůžko pro dvě osoby.
Kuchyň je vybavena nádobím a příbory, plynový sporák se čtyřmi hořáky, lednička s mrazničkou a televize.
Uvnitř domu je malá komora a koupelna se sprchovým koutem.
Před domem je terasa, gril, plyn. ohřávač se dvěma hořáky, dřez na mytí nádobí, venkovní sprcha a WC.

Fotografie Robinsonský dům Skalica

Poznámka

Při příjezdu je nutné složit vratnou kauci ve výši 100 EUR.

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinsonský dům Skalica

Ostrov Pašman