Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

850 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

1,3 km

Obchod

1,5 km

Přístav

5 km

Letiště

30 km

Bus

1,5 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

550 m

Cena od: 44 €

Rezervovat termín
Dům na samotě Krunica pro 2-3 osoby se nachází na severní straně ostrova Pašman. K domku se dostanete z hlavní silnice vedoucí okolo města Pašman, která se cca po 100 m změní z asfaltové na polní pěšinu (cca 300 m). Zde zanecháte auto. U domku jsou k dispozici dvě terasy - severní zatřešená a jižní určená k opalování. Lehátka jsou k dispozici zdarma.
Z domu nelze vidět moře, i když velmi blízko, protože domek je chráněný olivovým hájem kombinovaným s ovocnými stromy a vinicemi. Je tak chráněn ode všech pohledů a sousedů, kteří se nacházejí přibližně 350 m daleko.
Elektrický proud je řešen formou solárních panelů a proud 220 V stačí pro běžné použití (nabíjení laptopu ) a nabíjení mobilních telefonů (nelze používat spotřebiče jako je rychlovarná konvice, fén, mixér apod.).
Voda je v nádrži vyhřívané slunečním zářením a je třeba ji znovu naplnit z cisterny uvnitř domu.  U domu je malá nádrž na vodu, z níž se ručně odebírá voda pro každodenní použití, ale nedoporučuje se k pití. Na pití doporučujeme dovést vodu balenou.
Domácí zvířata jsou vítána - za příplatek.
K dispozici je gril. WiFi není k dispozici, možnost připojení je pak v nedalekých restauracích a kavárnách či u domu majitele, který bydlí v Pašmanu, vzdáleném cca 1,1 km. V Pašmanu naleznete také pláž se sprchou či sportovním vyžitím nebo můžete autem navštívit řadu pláží, kde naleznete úplnou samotu či jen velmi málo lidí. Nejbližší pláž s písčitým dnem se nachází ve městě Pašman u tenisového kurtu a je vzdálena cca 850 m. V centru Pašmanu je řada restaurací, trh, pošta, bankomat a turistická kancelář je vzdálená cca 1,3 km. Lékařská péče je vzdálená asi 6 km daleko, banka asi 25 km.
Pro příjezd na ostrov Pašman doporučujeme trajektovou linku Biograd - Tkon, ale na ostrov se také dostanete trajektem Zadar Preko (Ugljan), protože oba ostrovy jsou spojeny mostem (most je zdarma).
Robinzonský domek Krunica je ideální ubytování pro všechny milovníky přírody a ty, kteří chtějí klidnou dovolenou. Vzhledem k tomu, že v domě nejsou žádné jiné ubytovací jednotky, budete během vaší dovolené  jedinými hosty. Pro děti (či další osoby, které by zde spolu s vámi chtěli strávit dovolenou) je možnost postavit u domku stan a dopřát jim tak zažít skutečný pobyt v přírodě.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda na samotě Krunica 2-3 osoby se skládá z několika částí, které jsou spojeny v jeden celek. Dvoulůžkový pokoj (cca 8 m2) s manželskou postelí a s dvěma terasami se nachází v malém domečku.Možnost rozkládací přistýlky na vyžádání. Kuchyně je řešena přístavkem (tzv. letní kuchyní) - je zde plynový sporák, plynová lednice (obsah cca 50 litrů), dřez. Kuchyňská linka je plně vybavena nádobím.
Splachovací toaleta je samostatný objekt a vedle ní se nachází umyvadlo. Sprcha je za toaletou a je umístěna tak, aby voda byla ohřívána sluncem v nádrži.
Domek Krunica je vybaven ložním prádlem a ručníky. Ručníky na pláž si hosté musí přivézt vlastní.

Fotografie Robinzonada Krunica

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonada Krunica

Ostrov Pašman