Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

30 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

14 km

Obchod

5 km

Přístav

18 km

Letiště

45 km

Bus

5 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

30 m

Cena od: 90 €

Rezervovat termín
Robinsonský dům Leon s bazénem pro až 6 osob se nachází v zátoce Čerenje na jižní straně ostrova Pašman ve střední Dalmácii. Přímo z domu je výhled na krásné ostrovy Kornati.
Do domku se dostanete od vsi Dobropoljana, po štěrkové cestě, poslední etapa cesty je makadamová, po které pojedete cca 3 km.
Domek je k dispozici i pro rodiny s dětmi. Má dva pokoje a velký obývací pokoj, ve kterém je rozkládací gauč. Z obývacího pokoje je vstup na terasu, ze které je krásný výhled na moře. Terasa je zastřešená a s dřevěným nábytkem na sezení i stolování. Na terase si můžete pochutnat na čerstvých rybách nebo masu připraveného na grilu na zahradě, k rybaření můžete využít zdarma rybářský prut. U domu je bazén, hostům jsou k dipozici lehátka na slunění.
Parkování je u domu. Domácí mazlíčci jsou povoleni, na dotaz a za příplatek. Pro hosty je v domku WIFI, kterou můžete využívat bezplatně.
Od domácích si můžete zapůjčit za poplatek motorovou loďku (palivo si také hradíte sami), na které se můžete vypravit například na protější ostrovy patřící do soustroví Kornati (loďka pouze pro držitele průkazu lodivoda, cena loďky závisí na poštu dní pronájmu). Pro výlety po ostrově Pašman máte možnost si zdarma zapůjčit 2 kola.
Voda v domě je dešťová voda, doporučujeme dovezení vody v lahvích. Vodu doporučujeme koupit před příjezdem, protože nejbližší obchod je daleko. V domě i venku je teplá voda. Je nezbytné používat vodu úsporně (nenechat téct vodu zbytečně). Do kuchyně i koupelny je přívod studené i teplé vody, k dispozici je i venkovní sprcha na solární ohřev.
Elektřina se vyrábí ze solárních panelů (je třeba dávat pozor na spotřebu energie), zásuvka má napětí 220 V, zásuvky jsou klasické, můžete použít pouze lehká zařízení, jako jsou počítač, mobilní telefon, fotoaparát, kamera (nelze použít zařízení, jako jsou žehlička, mixer, fén, rychlovarná konvice atd., které mají velkou sílu), sporák je plynový a lednice s mrazákem v kuchyni jsou na elektřinu.
Na ostrov Pašman se snadno dostanete trajektem Biograd - Tkon (jízda trvá cca 15 min.) nebo Zadar - Preko (jízda trvá 30 min.). S Preko na ostrově Ugljan spojuje s ostrovem Pašman most Ždrelac. Ve Tkonu je supermarket, pošta, směnárna, restaurace, cukrárna, a můžete si zde koupit vše před příjezdem do domu. Tkon je vzdálen od domku 14 km. Benzinová stanice se nachází ve vzdálenosti cca 22 km.
Dům je obklopen více než 3 000 m² zahrady, ve které jsou staré olivovníky a přírodní bylinky. Čistě modré moře je ideální pro ranní plavání nebo při západu slunce. Pláž je molo, štěrk, do moře je pozvolný vstup. Před domem je kotviště (do 5 m).
Domek Leon je vhodný pro ty, kteří chtějí mít o své dovolené klid a pohodu, budou se zde cítit na samotě.

Popis ubytovacích jednotek

Domek pro 4-6 osob - dvě ložnice s manželským lůžkem, skříně, denní místnost s rozkládací gaučem pro 2 osoby, vybavená kuchyň s plynovým sporákem, velká lednice s mrazákem na elektřinu, jídelní stůl a židle, koupelna se sprchou, WC, teplá i studen voda, WiFi internet, SAT/TV, zastřešená terasa s posezením.

Fotografie Robinzonáda Leon

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Leon

Zátoka Čerenje - ostrov Pašman