Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV/SAT
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

2 km

Obchod

1 km

Přístav

17 km

Letiště

45 km

Bus

5 m

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 90 €

Rezervovat termín
  • Parkování:
Přízemní domek robinzonáda Trstika pro 6-8 osob se nachází v obci Nin v části jménem Zukve písečné zátoky a obklopena olivovým hájem, vinohradem a rákosím přímo u přírodní pláže s písečným dnem. Všechna zeleň v létě vytvoří přirozené soukromí okolo domu. Celý domek, který se nachází na soukromém pozemku v zahradě, má plochu 130 m². Hosté jsou v celém domku i na pozemku sami a proto je robinzonáda vhodná pro hosty, kteří hledají soukromí a klid. Nejbližší sousedé se od pozemku nacházejí cca 30 m.
Ve dvoře je také pro hosty k dispozici gril a stůl s lavicemi. U domku Trstika je zajištěno parkovací místo ve dvoře za plotem a do letoviska Zukve dojedete pohodlně po asfaltové silnici. Na pláž se jde cestičkou okolo pozemku (cca 40 m), který dělí zahradu robinzonády Trstika od pláže a přímo na pláž se jde po schůdkách s vlastním vstupem. Od centra městečka Nin je vzdálenost cca 2,5 km a od Vrsi cca 2 km. Pobyt domácích mazlíčků je povolen. Voda je pitná z místního vodovodu a v domku je zajištěno napájení z elektrické sítě (omezení nejsou nutná), díky čemu robinzonáda je vybavena klimatizací. Hosté mají k dispozici WiFi připojení.
Robinzonáda Trstika je ideální ubytování pro hosty, kteří chtějí být sami a přesto se nedokáží odříci pohodlí, které nabízí dnešní moderní společnost.

Popis ubytovacích jednotek

Robinsonáda Trstika pro 6-8 osob má před vchodem nadkrytou terasu s venkovním nábytkem. V domku jsou k dispozici 3 dvoulůžkové ložnice (dvě s manželským lůžkem a jedna se dvěma samostatnými postelemi) a prostorná denní místnost s kuchyňským koutem včetně trouby a větší lednice a mrazákem, mikrovlnou troubou a kávovarem, myčka na nádobí, jídelní kout, SAT/TV, klimatizace. V denní místnosti je k dispozici jeden gauč na rozložení, který je vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti. V domku jsou k dispozici 2 koupelny se sprchou a WC, jedna koupelna je přístupná z chodby a druhá je umístěná v ložnici. U domku je ještě jedna prostorná terasa s venkovním nábytkem s pohledem do zahrady, která je přístupná z ložnice a po schodech ze zahrady.

Fotografie Robinsonáda Trstika

Plánovač trasy

Start:

Robinsonáda Trstika

Nin