Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

Gril
Parkoviště
Centrum

7 km

Obchod

7 km

Přístav

18 km

Letiště

40 km

Bus

9 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

10 m

Cena od: 70 €

Rezervovat termín
Robinzonský dům „Lujo" pro 2 osoby se nachází na ostrově Pašman v zátoce Stivanja, pouhých 30 metrů od písečné pláže, k níž vede cestička. Zátoka Stivanja se nachází na západní straně ostrova Pašman, odkud je krásný pohled na ostrovy Národního parku Kornati, ostrovy Sit, Žut, Iz a Dugi Otok, ale také na mnoho menších ostrůvků a útesů v souostroví Kornati.
Elektřina v domě je získávána pomocí solárních panelů (220 V) a je vhodná pro dobíjení mobilních telefonů, notebooků a na svícení (nesmí se ale používat domácí spotřebiče jako je fén, mixér, vysavač atd). Voda v domě je pitná z vodovodu, ale přes léto je skladována v nádrži o objemu 3000 l. Teplá i studená voda je v kuchyni, koupelně i venkovní sprše. Před pitím doporučujeme vodu převařit, kvůli skladování v nádrži v teplém počasí (většina hostů si vozí na pití balenou vodu). S vodou i elektřinou by mělo být v domku zacházeno hospodárně a nemělo by se s nimi zbytečně plýtvat.
Dovolenkový dům Lujo je přímo dostupný autem (parkovací místo se nachází před domem). Do domu vede polní šťerková cesta přes kopec od vesničky Nevidjane. Po cestě je potřeba jet pomalu a za světla (aby bylo dobře vidět na výmoly na cestě). Z tohoto důvodu nedoporučujeme vozy s nízkým podvozkem, ale ani není potřeba mít terénní auto. Tyto cesty projedete normálním autem, pokud pojedete opatrně.
Kotviště pro hosty je na pláži dostupné zdarma.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen.
Zátoka Stivanja je pokryta signálem mobilních operátorů.
Na ostrov Pašman se pohodlně dostanete trajektovou linkou Biograd – Tkon za cca 15-20 minut, trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman lze přicestovat také trajektovou linkou Zadar (Gaženica) – Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale trajekt jezdí do pozdních nočních hodin. Ostrov Pašman i Ugljan jsou spojeny mostem v místě zvaném Ždrelac a průjezd po mostě je zdarma.

Popis ubytovacích jednotek

Dům Lujo je vhodný pro 2 osoby - v domě je jedna ložnice s manželskou postelí. V domě je vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl a koupelna. V kuchyni najdete příbory, nádobí, kuchyňské utěrky, plynový sporák, ledničku (120 litrů) a mrazák (80 litrů) a kuchyňský gril. Dům má krytou terasu s lehátky a zahradním nábytkem. V zahradě je k dispozici venkovní sprcha s ohřívačem vody. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.

Fotografie Robinsonada Lujo

Plánovač trasy

Start:

Robinsonada Lujo

Zátoka Stivanja - ostrov Pašman