Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

15 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

36 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

15 m

Cena od: 115 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonský domek Planika pro 4-5 osob v zátoce Langine na ostrově Pašman je domek na vyvýšeném místě s nádherným výhledem na moře a okolní ostrovy. Krásný pohled na kornatské souostroví si můžete vychutnávat z nadkryté terasy.
Nově postavený domeček uspokojí svojí kvalitou i čistotou i náročnější klienty. Další výhodou je jeho pozice stranou od ostatní domků, která zaručuje určitou míru soukromí a klidu. Pobyt Vám zpříjemně pěkně udržované okolí a upravená pláž s pohodlným vstupem do vody.
Pro majitele lodí je připraveno zdarma kotviště a pro zájemce zajištíme pronájem loďky nebo gliseru. Za domem je k dispozici zdarma gril. Pobyt menších domácích mazlíčků je povolen.
Na ostrov Pašman se dostanete trajektovým spojením Biograd na moru - Tkon (jízda trvá cca 15 min) anebo můžete využít trajekt Zadar - Preko na ostrově Ugljan (jízda trvá cca 25 min a je dražší). Ostrov Pašman a Ugljan jsou spojeny mostem a nevybírá se zde žádné mýto. 
Až do domku nelze zajet autem, parkoviště se nachází na cca 600 m od domu a podél pobřeží se dá dojít do domku pěšky, ale pouze ve sportovní obuvi. Pro příjezd autem doporučujeme auto s vysokým podvozkem. Při příjezdu a odjezdu je pro Vás a Vaše věci od parkoviště zdarma zajištěn převoz lodí.
Nejbližší obchod se nachází v Tkonu, vzdáleném cca 5 km. V místě, kde se nachází parkoviště, je výborná rybí restaurace. Opačným směrem cca 200 m se nachází druhá menší rybí restaurace, kam můžete vyrazit na místní speciality.
Voda v domku je dešťovka, která se sbírá přes zimu do cisterny, proto doporučujeme dovést na pití balenou vodu. Voda na sprchování se ohřívá sluncem venku v černých solárních plastových pytlích a na sprchování lze donést do koupelny nebo se koupat venku. V případě chladného počasí je třeba vodu ohřát na vařiči.
Elektrická energie je zajištěna pomocí solárních panelů, lednička se napájí elektrickou energií. Nelze používat fény nebo jiné spotřeby se silným výkonem. Mobil lze dobíjet pomocí transformátoru, který je k dispozici. Denně lze max. 4 hod. používat notebook.
Vařiče fungují na plyn.
Západní část ostrova Pašman je velmi málo obydlena, proto jej můžete využít ke klidné a pohodové dovolené. Velikou předností je koupání v osamocených zátokách.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Planika pro 4-5 osob se skládá z denní místnosti s kuchyňským koutem plně vybaveným včetně veliké lednice s mrazákem, jídelním koutem a gaučem, který je vhodný pro jednu dospělou osobu nebo 2 malé děti. Z této místnosti se vchází do koupelny s WC a do dvou ložnic. Každá ložnice má manželské lůžko.

Fotografie Robinzonský domek Planika

Robinzonády v okolí

Robinzonáda Frapo

Robinzonáda Frapo
Cena od: 55 €

Robinzonáda Karavela

Robinzonáda Karavela
Cena od: 48 €

Robinzonáda Crispanti

Robinzonáda Crispanti
Cena od: 55 €

Robinzonáda Feral

Robinzonáda Feral
Cena od: 69 €

Robinzonáda Amici

Robinzonáda Amici
Cena od: 48 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonský domek Planika

Zátoka Landjin - ostrov Pašman