Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

3 km

Obchod

3 km

Přístav

7 km

Letiště

15 km

Bus

3 m

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 60 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonský dům Ugljan pro 4-7 osob se nachází v malé zátoce, která se jmenuje  Luka Versovitza, na jižním pobřeží ostrova Ugljan, obklopené vegetací. Jednodušší, a přesto pohodlný dům je ideální pro rodinnou dovolenou či skupinu přátel, leží přímo u moře s pláží před domem a k dispozici je i kotviště. Vstup do moře před domem je postupný a v moři jsou oblázky a písek. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni cca 1,5 km.
Do zátoky Luka Versovizta není možné dojet autem, nejbližší místo na parkování je vzdáleno v letovisku Kukljica, cca 1,2 km od domu. Peší cestou je možné dojít i do městečka Kali na druhé straně. K robinzonádě Ugljan se dostanete trajektem na linii Zadar- Preko, poté přejedete do Kali, kde zanecháte auto na vyhrazeném parkovišti a majitel vás převeze k domu soukromou lodí bezplatně. 
Domácí mazlíčci jsou vítáni a pobyt jejich pobyt je bezplatně.
U majitele je možný pronájem loďky, dlouhá 4 m pro 6 osob, motor 6 KS.
Stejně jako u většiny domů robinzonského typu voda pochází z nádrže - je to nasbíraná dešťovka a místní obyvatelé ji běžně pijí (přesto doporučujeme dovést si balenou vodu); solární elektřina poskytuje 220 V, a možné je pouze používání nenáročných spotřebičů - lze dobíjet mobil, počítač (není možné používat lux, fén, mixér, apod.!), zásuvky jsou standardní evropské. Sporák a lednička je na plyn. Použití internetu je možné na požádání, místo Luka Verovitza je pokryto signálem 3G.
Hostům jsou k dispozici zdarma lehátka na slunění - 6 lehátek.
V robinsonádě Ugljan je pro hosty připravený gril. Domek je vybaven kamny, v případě pobytu na jaře nebo podzim lze přitopit v kamnech, díky tomu je domek vhodný např. pro rybáře.
Nejbližší obchod je vzdálen 3 km. Přímořský domek Ugljan s výhledem na moře je vhodný i pro rybaření.
Prázdninový dům je velmi prostorný, stejně jako pozemek majitele, je vhodný pro nenáročné klienty, kteří ocení bezprostřední blízkost moře, výhodnou cenu a soukromí.

Popis ubytovacích jednotek

Domek u moře na samotě Ugljan pro 4-7 osoba - má na 1. patře celkem 2 ložnice, první ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 2 samostatnými postelemi, 2 rozkládací pohovky v denní místnosti a kde je možné přidat přistýlku na rozklopení. Na vyvýšeném přízemí se nachází kuchyňka vybavená sporákem s troubou, lednice s mrazákem, obývací místnost s TV (chorvatské programy), koupelna se sprchou a WC, prostorný balkon s krásným výhledem na moře. K dispozici je i venkovní sprcha.

Fotografie Robinzonáda Ugljan

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Ugljan

Kukljica - ostrov Ugljan