Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

15 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

1,5 km

Obchod

1,5 km

Přístav

5 km

Letiště

150 km

Bus

1,5 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 55 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Tri Žala pro 12-18 osob je postavená v klidné opuštěné zátoce s názvem “Tri Žala” (tři oblázkové pláže) a nachází se na severní straně ostrova Korčuly, 4 km západně od starého města Korčuly, mezi městy Žrnovska Banja a Račišće. Vyjímečná pozice domku přímo u pláže, velmi prostorný dvorek, trampolína pro děti, ideální kapacita pro větší skupiny patří k výhodám této kapacity.
V opuštěné zátoce Tri Žala se nachází cca 15 domů, většina domů se nachází nahoře u cesty, a dole na pláži jsou pouze 2 objekty - naše robinzonáda a druhý dům, který patří rodině vlastníka, oba se nachází na kraji zátoky. Majitel objektu bydlí cca 150 m od robinzonády. Nejbližší sousedé je malinký kemp pro cca 25 osob, který má svoji oddělenou pláž. Nejbližší vesnice Žrnovska Banja je vzdálená 1,5 km. Nejbližší obchod Studenac je vzdálen 1,5 km. S městem Korčulou je spojena zátoka Tri žala pravidelnou denní autobusovou linkou. Na ostrov Korčula se dostanete buď trajektovou linkou ze Splitu (linka Split - Vela Luka) nebo trajektovou linkou z Orebiće do Korčuli (trajektová linka Orebić - Dominće). Příjezd přímo k domu autem je možný bez větších obtíží (silnice je asfaltová), parking se nachází u domu. V kuchyni je k dispozici vařič na elektriku i plyn a velká lednice (150 l) včetně mrazáku (50 l).
V domě je k dispozici pitná voda z vodovodu, neexistují omezení při spotřebě (voda je vzácný zdroj, proto s ní zacházejte opatrně). V případě chladného počasí je teplá voda k dispozici. Elektrická energie je 220 V a neexistují žádná omezení při používání spotřebičů, zástuvky jsou standardní evropské. V zátoce Tri Žala je signál na mobilním telefonu. U domu je postaveno kotviště pro lodě, které mohou hosté využít bezplatně pro své plavidlo, max. délka 6 m. Ve dvoře domu je hostům k dispozici gril. V domě bezplatně WiFi signál. Dům je novější stavba se zdmi širokými 30 cm  a navíc jsou tu vysoké stromy, které nabízejí příjemný stín, díky tomu není zapotřebí klimatizace.
Před domem se nachází krásná oblázková pláž s kamennými plochami, vhodná pro malé děti. Na každou ubytovací jednotku jsou k dispozici 2 lehátka na pláž zdarma. Ve vzdálenosti 100 m od domu se nachází nudistická pláž (FKK).
Pobyt domácích mazlíčků je povolen.
Pobyt na robinzonádě Tri Žala je ideální pro rodiče s malými dětmi, pro osoby s pohybovými problémy a všechny, kteří upřednostňují pobyt v přírodě a sportovní aktivity (potápění, windsurfing, plavání, jet ski).
S vlastníkem kapacity je možné se domluvit a vyrazit zdarma na rybolov. V zahradě domácí pěstují rajčata, které si v případě zájmu můžete natrhat i pro Vaší potřebu.
Robinzonáda je díky kvalitnímu vybavení vhodná pro pobyty u moře od jara do podzimu.

Popis ubytovacích jednotek

Všechny jednotky se nacházejí v přízemí.
Studio pro 2-3 osoby
(43 m²) č. 1 - jedna místnost se 2 lůžky a možností 1 přistýlky ve formě rozkládacího křesla, kuchyňský kout s lednicí, SAT/TV, s koupelnou se sprchou a WC a terasou.
Apartmán pro 4-6 osob east (80 m²) č. 2 - 2 ložnice s manželským lůžkem, 2 koupelny se sprchou a WC, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, 2 terasy, přímý přístup k moři, možnost jedné přistýlky v ložnici a jedné přistýlky v denní místnosti, SAT/TV, venkovní sprcha.
Apartmán pro 4-6 osob west 
(80 m²) č. 3 - 2 ložnice s manželským lůžkem, 2 koupelny se sprchou a WC, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, 2 terasy, přímý přístup k moři, možnost jedné přistýlky v ložnici a jedné přistýlky v denní místnosti, SAT/TV, venkovní sprcha.
Samostatný domek komin - apartmán pro 2 osoby (32 m²)- ložnice se 2 lůžky, kuchyně, TV, koupelna se sprchou a WC, venkovní terasa s grilem, venkovní sprcha,

Fotografie Robinzonáda Tri Žala

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Tri Žala

Zátoka Tri žala - ostrov Korčula