Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

6 km

Obchod

6 km

Přístav

6 km

Letiště

36 km

Bus

6 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 60 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robizonáda Topla Vala pro až 12 osob se nachází na ostrově Pašman v malé zátoce, která se jmenuje Topla Vala (v překladu "teplá zátoka"). Podle vyprávění zátoka Topla Vala dostala jméno od rybářů, kteří se sem rádi uchýlili v případě špatného počasí, protože zde nefouká vítr. Zátoka Topla Vala je těžko přístupná pěšky, a proto může nabídnout klid, ticho a soukromí na pláži. Parkování je zajištěno na vyhrazeném místě vlastníka cca 200 m od domu a pěšky je třeba sejít ze svahu k domku. Při příjezdu odveze vlastník věci loďkou, doporučujeme si přibalit pitnou vodu (transfer loďkou při příjezdu a odjezdu je bezplatný).
Za domkem Topla Vala se nachází ve stráni olivový háj a v blízkém okolí sousedí se 4 domy, z nichž cca 3 se pronajímají. Nejbližší sousedé jsou cca 90 m východním směrem. Díky umístění domku v zátoce s krásnou oblázkovou pláži a díky soukromí se zde můžete koupat bez plavek.
Voda v domku je dešťovka a na toaletách se používá mořská voda. Voda se ohřívá sluníčkem a její teplota je závislá na počasí. Hosté musejí zacházet s vodou šetrně. Lednice s malými mražáky a vařiče fungují na plyn. Elektrická energie je získávána prostřednictvím solárních panelů - 12 V a v domě je transformátor na 220 V, lze však dobíjet pouze mobilní telefon, zapnout notebook. V domě je možnost použít agregát, pouze po domluvě s vlastníkem.
V domku nejsou nainstalovány ochranné sítě proti komárům a proto doporučujeme si přibalit přípravky proti komárům.
Na ostrov Pašman doporučujeme využít trajekt Biograd - Tkon, možné je také využít spojení Zadar - Preko (ostrov Ugljan) a přejet most na ostrov Pašman. Na mostě se neplatí mýtné, toto spojení je sice častější, ale je dražší.
Pobyt menších domácích mazlíčků (do cca 7 kg) je povolen za příplatek, služba splatná v místě. Před domkem je vybudováno molo s kotvištěm, které je hostům bezplatně k dispozici, hloubka je cca 2 m. U robinzonády Topla Vala je menší zahrada s travnatou plochou, kde si mohou hrát děti nebo můžete odpočívat ve stínu v houpačce zavěšené na olivovníku.
Nejbližší obchod se nachází ve městečku Tkonu, kam dojedete po makadamové cestě.
Příjezd a odjezd na dovolenou je možný jakýkoliv den, minimální pobyt je 7 nocí.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Topla Vala pro 8-12 osob je vhodná pro 2 rodiny, které se znají nebo skupinu přátel. Jedná se o větší prostorný domek přímo u moře, z jehož balkónu se nabízí nádherný pohled na přilehlé ostrovy a národní park Kornati. V 1. patře se nachází jeden apartmán pro 4+2 osoby - jednotlivé místnosti jsou přístupné ze společné terasy a nacházejí se vedle sebe, společná terasa je nadkrytá. Dvě dvoulůžkové ložnice, každá s možností přistýlky. Denní místnost s kuchyňským koutem, vařičem, lednicí. Koupelna se sprchou a WC se nachází za kuchyňským koutem. O patro výše se nachází další apartmán pro 4+2 osoby se stejným rozložením. Do jednotlivých pokojů se vchází ze společné chodby - dvě dvoulůžkové ložnice každá s možností přistýlky, kuchyňka s lednicí a plynovým varičem, koupelna s umyvadlem a WC má vlastní vchod (pozor, není zde sprcha, na sprchování lze kromě sprchy v prvním patře, využít venkovní sprchu v zahradě). Druhé patro je přístupné po schodech. Na terase v zahradě před domem je venkovní posezení se stolem a lavicemi. Apartmány jsou vybaveny povlečením, ručníky na pláž i do koupelny si hosté musí přivést svoje.

Fotografie Robinzonáda Topla Vala

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Topla Vala

Ostrov Pašman