Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

2 km

Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

2 km

Obchod

2 km

Přístav

10 km

Letiště

105 km

Bus

1,8 km

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

2 km

Cena od: 42 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Tiho selo pro 2-4 osoby se nachází v srdci původní obce Podgora obklopena mediteránskou přírodou střední Dalmácie a velmi klidným prostředím a přeci jen kousek od moře. Ubytování ve starých vesničkách se stává stále oblíbenějším způsobem cestování poslední doby. Robinzonáda Tiho selo má pouze 1 klimatizovaný nově vybavený apartmán v menším domku na velkém dvoře, kde se může navečer posedět u krbu nebo přes den ve stínu borovice poslouchat zpěv cvrčků. Parkování je zajištěno přímo ve dvoře. Robinzonáda Tiho selo je zasobována pitnou vodou z vodovodu. Elektrická síť 220 V, bez dalších omezení. Menší domácí mazlíčci jsou vítáni po předchozí domluvě.
Městečko Podgora se skládá ze dvou částí - stará část se nachází na horském svahu a v roce 1962 byla silně poškozena zemětřesením (obyvatelé tuto část z větší části opustili) a nová část směrem na pobřeží pod magistrálou. Přímo nad Podgoru se rozkládá masiv pohoří Biokovo a je zda řada turistických stezek. Součástí Podgory je i malá osada Čaklje, kam doporučujeme chodit na pláž.

Popis ubytovacích jednotek

Komfortně a nově zařízený apartmán pro 2-4 osoby v přízemí se skládá z ložnice s manželským lůžkem a prostorné denní místnosti s gaučem na rozkládání pro 1-2 osoby (doporučujeme 2 děti nebo 1 dospělou osobu), vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, koupelna s WC, klimatizace. Venku na terase zajištěno posezení.

Fotografie Robinzonáda Tiho selo

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Tiho selo

Podgora