Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

6 km

Obchod

6

Přístav

31 km

Letiště

75 km

Bus

6 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

8 m

Cena od: 55 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Tiha Vala pro 2-3 osoby, původní rybářská chalupa u moře, je pěkně a minimalisticky zařízená a nabízí příjemný odpočinek v zátoce Kosirina na ostrově Murter. Ostrov Murter je nejhustěji obydlený chorvatský ostrov v srdci Dalmácie a dobře dopravně dostupný pouze přes padací most v obci Tisno, která leží z části na pevnině a z části na ostrově. Robinzonáda je asi jen 6 km vzdálená od město Murter, kde jsou obchody, restaurace, marina a další služby. Na jídlo lze zajít restaurace v zátoce Čigradja, která vzdálená ob 2 zátoky.
Za zmínku a k návštěvě stojí národní parky Kornati a Krka a nedaleko je také přírodní park Vranské jezero. V zátoce Koširina se pro její odlehlost od obydlených oblastí nachází také nudistický kemp, který v letních měsících zasahuje až téměř k domku. Nudisté se mohou přijít koupat až na pláž před domkem. Recepce kempu je vzdálená asi 300 m severovýchodně. Východní stěna kamenného plotu sousedí s západním cípem kempu, dům se nachází na privátním pozemku.
Robinzonáda Tiha Vala
se nachází pouze 8 m od moře a má pouze jediný apartmán o velikosti 16 m², který je však velmi pohodlně a funkčně zařízený a moderní vybavení uspokojí i náročnější klienty. K domu vede úzká silnice sjízdná autem, vedle domu je prostor pro parkování. Užitková voda je zadržováná v nádrži o objemu 16 000 litrů. Elektrická instalace má napětí 12 V/220 V ze solárních panelů.
U robinzonády Tiha Vala je možnost přivázání na bojku, pokud potřebujete bezpečné kotviště, nachází se 100 m od domu a pro hosty je bezplatně. Pro hosty je možnost pronajmutí 4metrového člunu s motorem 4 HP.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda o rozloze 16 m² pro 2-3 osob - obývací pokoj se stolem a židlemi, dvoulůžko s možností přidání jedné přistýlky, kuchyňský kout s plynovým vařičem, lednicí a malý vnitřní krb, koupelna s moderním základním inventářem jako sprchový kout, umyvadla a toaleta s teplou a studenou vodou čerpané z nedaleké nádrže. Před domem jsou 3 plážové židle a stůl umístěný ve stínu olivovníku. V místnosti je radio s USB a aux.

Fotografie Robinzonáda Tiha Vala

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Tiha Vala

Zátoka Koširina - ostrov Murter