Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

50 m

Gril
Parkoviště
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

9 km

Letiště

38 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

50 m

Cena od: 55 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonský domek Sunset Romance pro 5-8 osob se nachází v zátoce Lokvice na jihozápadní straně ostrova Pašman a je obklopen olivovníky a dalšími stromy a keři, které tak nabízejí pobyt v zeleni. Lokvice je menší zátoka s několika domky a výhledem na menší ostrovy jako je Sit, Lavdara, Iž a v dálce je vidět Dugi otok.
Příjezd do zátoky Lokvice je po polní cestě, vhodné i pro osobní automobily, ale je třeba jet opatrně kvůli výmolům. Město Tkon je vzdáleno cca 9 km. Zde jsou restaurace, obchody, malý trh, pekárna a cukrárna a další důležité služby (lékař, pošta). Do Tkonu se dostanete trajektem z Biogradu na Moru (trajekt Biograd-Tkon, jízda trvá asi 15 až 20 minut, trajekt jezdí několikrát denně). Je možné také přijet trajektem ze Zadaru do městečka Preko na ostrově Ugljan, přes most ve městečku Ždrelac na ostrov Pašman (jízda trajektem trvá asi 30 minut, cena jízdenky je dražší než linka Biograd-Tkon, výhodou této linky je to, že jezdí až do půlnoci).
Parkoviště pro několik aut je zajištěno u domu.
Kotviště se nachází v přístavu a je zdarma (hloubka asi 1 m, délka až 8 m).
Pokud máte oprávnění, můžete si pronajmout loď (cena dle výkonu motoru), palivo není zahrnuto v ceně.
V robinzonádě Sunset Romance hosté mohou bezplatně využívat zahradní gril.
Voda v domě je dešťová voda shromážděná během zimy v nádrži pod domem, takže je nutné používat vodu úsporně. Voda je vhodná k pití, ale pokud jste na pochybách, doporučujeme si vzít balenou vodu nebo vodu převařit.
K dispozici je pouze venkovní sprcha - bojler ohřívá slunce, je zde teplá voda pro sprchování. Majitelé vám ukážou, jak se sprcha ovládá.
Elektřina je vyrobená ze solárních panelů a přeměněna na napětí 220 V se standardními evropskými zásuvkami. Elektrické spotřebiče ve dne mohou být použity bez omezení, v noci je nutné si dávat pozor na spotřebu. Zátoka Lokvica je pokryta mobilním signálem.
Prázdninový dům Sunset Romance je vybaven kamny, takže je možné v domku pobývat na jaře, na podzim i v zimě.
Pobyt domácích mazlíčků není dovolen.
Pláž v zátoce je většinou kamenitá, ale dno je pokryto pískem s drobnými oblázky. Pozvolný vstup do moře je ihned u kotviště, moře je zde křišťálově čisté. 
Při pobytu v domku na samotě Sunset Romance Vás okouzlí především nádherný západ sluníčka.

Popis ubytovacích jednotek

Prázdninový domek Sunset Romance pro 5-8 osob má dvě patra. V přízemí se nachází apartmán pro 5 osob - dvě samostatné neprůchozí ložnice, jedna s manželskou postelí a jedním lůžkem, a druhá s manželskou postelí. Kuchyňka má vstup na velkou terasu. Kuchyň je vybavena lednicí s velkým el. mrazákem, plynovým sporákem. Dvě koupelny s umyvadlem a WC. Sprcha je pouze venkovní. Velká terasa s venkovním posezením.
Do prvního patra vedou venkovní schody. Nachází se zde jedna ložnice pro 3 osoby - manželská postel a samostatné lůžko, koupelna s WC a umyvadlem, jídelna, kuchyň s el. lednicí, plynovým sporákem, prostorná terasa s krásným výhledem na moře.

Fotografie Robinzonáda Sunset Romance

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Sunset Romance

Zátoka Lokvica - ostrov Pašman