Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

30 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

3 km

Obchod

3 km

Přístav

15 km

Letiště

50 km

Bus

3 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

30 m

Robinsonáda Solo pro 5 osob se nachází v romantické zátoce Koška na ostrově Šolte 3 km od městečka Stomorska. Na ostrov Šolta se nejlépe dostanete trajektem na lince Split - Rogać (Šolta), jízda trvá cca 50 min. Dále pokračujete 12 minut autem do města Stomorska a pak cca 15 min. lodí do zátoky. Do zátoky Koška je možné také dojet autem, na parkování je vyhrazeno místo, které je od domu vzdáleno cca 250 m (blíže nelze parkovat) a do domu je třeba dojít pěšky. Pokud přicestujete letadlem do Splitu (Kaštel Štafilić) můžeme Vám zajistit transfer gliserem přímo k domu, cena na vyžádání, závisí na počtu osob.
Zátoka Koška je velmi opuštěné místo, kde se nacházejí celkem 3 obydlené domy. V jednom z domů žije rybář, který Vám v případě Vašeho zájmu rád zajistí stravování (čerstvé ryby a mořské plody se zeleninou z jeho zahrádky) Vám zaveze přímo k domu.
Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt na dotaz a za příplatek.
Pláž v zátoce je z větší části betonové molo a oblázková pláž. U tohoto mola lze zdarma zakotvit loďku. Pro držitele průkazu lodivoda je možné i sjednat pronájem loďky (délka 5 m, motor Yamaha 6 ks).
Voda v domě je dešťovka, která se přes zimu sbírá do cisterny pod domem. Na pití doporučujeme hostům tuto vodu vždy převařit nebo si dovést vodu balenou. S vodou jako zacházejte opatrně jako s vzácným zdrojem. Voda v trubkách se ohřívá pomocí energie ze slunečních kolektorů.
Elektrická energie je získávána pomocí slunečních kolektorů (nelze používat spotřebič typu mixer, fén, lux), zásuvky jsou standardní evropské, 220 V. Mobilní telefony a počítače můžete dobíjet bez omezení.
V domku je nová velká lednice o objemu cca 400 l.  
Zátoka je pokryta sítí mobilních operátorů.
Ve dvoře je hostům k dispozici gril. K dispozici je i venkovní sprcha na dvoře. Z terasy se nabízí krásný pohled na moře.
Prázdninový domek Solo leží schovaný v borovém háji přímo u moře v kouzelné malé zátoce daleko od civilizace. Ideální místo k odpočinku a načerpání sil. Můžete si užít křišťálově čisté moře, zvuk vln rozbíjejících se o břeh a lehký vánek ve stínu borovic.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Solo až pro 5 osob se skládá ze 2 ložnic, jedna trojlůžková s manželským lůžkem a postelí a druhá s manželským lůžkem, obě vybaveny skříněmi. Plně vybavená kuchyňka, vařič na plyn, středně veliká lednice, jídelní stůl, obývací pokoj s gaučem (nelze rozklopit), TV, koupelna s vanou a WC, terasa s pohledem na moře a venkovním nábytkem. Pro hosty je k dispozici slunečník a lehátka.

Fotografie Robinzonáda Solo

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Solo

Zátoka Koška - ostrov Šolta