Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

30 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

10 km

Obchod

10 km

Přístav

35 km

Letiště

80 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

30 m

Robinzonský domek Saltu pro 4 osoby se nachází v zátoce Magrovica na ostrově Dugi otok, v Přírodním parku Telašćica. Do domu je možné se dostat autem, dům se nachází na velkém pozemku obklopeném olivovníky. V blízkosti domu je velmi dobrá restaurace a můžete si pronajmout malý člun nebo skútr. Největší letovisko na ostrově Dugi otok je Sali, který je vzdálen cca 10 km. Ve městě je k dispozici ambulance, lékárna, pošta, bankomat, turistická kancelář, supermarket, restaurace a kavárna.
Na Dugi otok se lze dostat trajektem z přístavu Zadar Gaženica do města Brbinj, které se nachází 25 km od domu.
Robinzonský domek Saltu se nachází v srdci Přírodního parku Telašćica. Z terasy domku Saltu je nádherný výhled na moře. Pláž u domku je převážně skalnatá, nejlepší vlez do moře je u mola, kde jsou udělané betonové schody. Tento díl pláže není privátní a chodí se tam koupat i hosté z okolních domků. Jelikož se domek nachází přímo v přírodním parku Telaščica, tak je zde několik vhodných pláží dostupných autem i pěšky také pro ostatní lidi z okolí. Zároveň je v přírodním parku několik zátok, kam se autem ani pěšky nedostanete. Abyste se na tyto místa dostali, doporučujeme Vám nájem malého motorového člunu se kterým se dostanete na nejhezčí místa na koupání v Telaščici.
Voda v domě je dešťovka, která se sbírá přes zimu v nádrži pod domem a po celém domě ji šíří elektrické čerpadlo poháněné solární energií. Doporučuje se na pití si koupit balenou vodu. V domku Saltu je elektrická energie získaná prostřednictvím solárních panelů a po domu ji rozvádí standardní evropské zásuvky na 220V. Maximální zatížení je 500W, proto je třeba dávat pozor na spotřebu (např. není určeno pro zařízení, která mají silné radiátory a motory). Teplá voda, sporák, trouba a lednička jsou na plyn, který se nachází v čerpací stanici vedle domu. Zátoka Magrovica je pokryta signálem mobilních operátorů T-Com a VIP.net. V zahradě je gril. Domácí zvířata jsou povolena a za příplatek. Hosté mohou zdarma využívat kotviště (vhodné pro lodě s maximální délkou 6-7 m).
Robinzonský domek Saltu
je vhodný pro čtyřčlennou rodinu nebo páry, kteří chtějí být na samotě. Doporučujeme si s rezervací tohoto domku pospíšit.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonský domek Saltu pro 4 osoby - má rozlohu 60 m2 na jednom patře. Domek se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem, plně vybavené kuchyně (sporák, plynová lednička), koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem. Dům má dvě ložnice, jedna s velkou manželskou postelí a jedna s dvěma samostatnými lůžky, které lze spojit k sobě.
Dům má prostornou terasu (30 m2) s krásným výhledem na moře. Ložní prádlo a ručníky jsou pro hosty k dispozici. Vstupenku do přírodního parku hradí domácí. Při vstupu do parku je třeba si uvědomit, kde se nacházíte.

Fotografie Robinzonáda Saltu

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Saltu

Zátoka Magrovica - ostrov Dugi otok