Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

8 km

Obchod

8 km

Přístav

11 km

Letiště

40 km

Bus

8 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

10 m

Cena od: 66 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Peter pro 2-4 osoby se nachází v zálivu Čerenje u města Dobropoljana na ostrově Pašman. Dům se nachází pouhých 10 metrů od moře. Do zátoky Čerenje se dostanete autem a město Dobropoljana je vzdáleno asi 8 km od zátoky. Ve městě jsou obchody, restaurace a kavárna. V tomto městě je i nejvyšší vrch ostrova Pašman - Veliki Bokolj, který je vysoký 270 metrů a má krásný výhled na ostrovy Kornati a ostrov Pašman a Ugljan. Horní části kruhové stěny, které jsou zbytkem zničeného opevnění a slouží jako jednoduchá rozhledna. Na vrcholu Velkého Bokolje končí rameno požární silnice, která vede po hřebenu ostrova a slouží také jako cyklostezka.
Parkování
je zajištěno u domu, asi 5 metrů od vchodu. Kotviště je před domem a je zdarma. Hosté mohou využít gril v zahradě, vedle grilu je nadkryté posezení se stolem a lavicemi. Před domem je hostům k dispozici stůl s židlemi a slunečníkem.
Voda v domě je dešťová voda shromažďována během zimy v nádrži, proto je potřeba vodou zbytečně neplýtvat. K dispozici je venkovní WC a venkovní sprcha. Elektřina je vyráběna pomocí solárních panelů, v zásuvkách je standardní napětí 220 V.
Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt možný za příplatek. Pláž je kamenitá. Moře je křišťálově čisté.

Popis ubytovacích jednotek

Prázdninový dům Peter pro 4 osoby - 1 ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou sloužící jako přistýlka pro dvě osoby. Obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem s plynovým sporákem, plynová lednička má kapacitu 120 litrů a mrazák 15 litrů, TV, koupelna s WC a malou vaničkovou na umytí, externí koupelna se sprchovým koutem a WC, krytá terasa s venkovním posezením a krásným výhledem na moře a ostrovy Kornati. Před domem je posezení pod slunečníkem.

Fotografie Robinzonáda Peter

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Peter

Zátoka Čerenje - ostrov Pašman