Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

50 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

3 km

Obchod

1 km

Přístav

3 km

Letiště

30 km

Bus

3 km

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

50 m

Cena od: 48 €

Rezervovat termín
Chatky Paradiso na samotě pro 4-5 osob se nachází na fantastickém místě přímo u moře u krásné oblázkové pláže v prostorném oploceném olivovém háji ve čtvrti Kumenat, na půli cesty mezi městy Biograd na Moru a Pakoštane. Robinzonáda se nachází se v severní Dalmácii, asi 30 km od Zadaru, a je snadno dostupná autem. Přístup k objektu je snadný, cesta vede až k domku. Parkování je na dvoře objektu se zamčenou branou. Cesta k Robinzonádě Paradiso je asfaltovaná a posledních cca 500 m je zpevněná polní cesta, kterou běžně projede osobní auto. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni asi 500 m od chatek, takže jsou zcela na samotě. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 1 km v Kumenatu a nejbližší obchod je také cca 1 km v Kumenatu.
Voda je majiteli dovážena a doplňována do veliké nádrže, kde ji ohřívá slunce. Vodu je lépe převařit či dovézt balenou. Chatka má elektrickou energii ze solárních panelů, která je převedena na napětí 220 V se standardními evropskými zásuvkami. Lehčí spotřebiče, jako je mobilní telefon a počítač, mohou být použity bez omezení (spotřebiče s vysokým napětím, jako je např. mixér, fén, apod. není možné využívat). Pozemek je pokryt mobilním signálem a signál WiFi je k dispozici na vyžádání a za příplatek. Chatka má SAT/TV. Sporák a lednička s mrazáčkem fungují na plyn. V případě potřeby je k dispozici ventilátor (na vyžádání). Ve všech oknech jsou sítě proti komárům.
V olivovém háji je k dispozici také zahrada se zeleninou a ovocem, které si hosté mohou bezplatně brát. Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt za poplatek. Hosté mohou využívat gril. Pro hosty je zdarma také slunečník a dvě lehátka na terase.
Přístup do moře je pozvolný a vhodný pro malé děti a neplavce. Objekt je oplocen a končí přímo u pláže, na kterou je vstup uzavíratelnou brankou. Robinzonádu doporučujeme každému, kdo hledá pobyt v klidu, zeleni a krásnou pláž s pohledem na protější ostrovy.

Popis ubytovacích jednotek

Dva dřevěné domky Paradiso pro 4-5 osob: účelně vybavená chatka pro klidnou rodinnou dovolenou. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s manželkou postelí a jako přistýlka je palanda. V každé ložnici je k dispozici skříň. Ze zastřešené terasy, kde je k dispozici venkovní nábytek, se vchází do vybavené kuchyňky s menší lednicí, plynovým vařičem. Z kuchyňky se vchází do ložnic a koupelny se sprchou a WC.
V kempu se nacházejí další domky, které pronajímají a hosté nejsou v kempu sami, proto není vhodná pro klienty, kteří si přejí být sami. Domky jsou vhodné pro klienty, kteří ocení klidné prostředí přímo u moře.

Fotografie Robinzonáda Paradiso

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Paradiso

Biograd na moru