Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

27 km

Letiště

165 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 160 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Pan pro 8-10 osob se nachází v zátoce Prisinjak na ostrově Hvar, nedaleko od města Zastražišće. Přístup k domu je možný autem po polní cestě, která na je zabezpečena uzamykatelnou závorou, od které v době pobytu budete mít klíč. Tato cesta je kamenitá a poslední kilometr je sjízdný pouze terénním vozem s vysokým podvozkem a náhonem 4x4. Po domluvě s majitelem je možné nechat automobil zaparkovaný cca 1 km od domu a majitel Vás i s věcmi dopraví terénním automobilem do domu. Auto můžete nechat zaparkované také v Zatražišći, majitel Vám také zajistí transfer (transfer je placený viz ceník) a můžete si od něj vypůjčit za poplatek terénní vůz.
Cesta na ostrov Hvar je možná trajektem ze Splitu do městečka Stari Grad. Druhá možnost přepravy na ostrov je z města Drvenik do městečka Sučuraj (trajektová linka Split – Stari Grad, jízda trvá okolo 120 minut, trajekt jezdí několikrát denně, trajektová linka Drvenik - Sučuraj, jízda trvá okolo 40 min, jezdí několikrát denně). Linka Drvenik - Sučuraj je levnější a rychlejší, ale obsluhuje jí menší trajekt a je potřeba dorazit v předstihu, abyste se na plánovaný trajekt dostali. Obě linky zajišťuje společnost Jadrolinija. Vzdálenost od trajektu ze Stari Gradu do Zastražišće, kde odbočujete na polní cestu, je cca 27 km a ze Sučuraje je vzdálenost do cca 33 km. 
Robinzonský dům Pan se nachází na samotě, v blízkém okolí nikdo nepronajímá další objekt (domky na fotce v okolí jsou bývalá hospodářská stavení). Z terasy prázdninového domku Pan se nabízí velmi krásný výhled na moře. Voda v domě je dešťová voda, která se přes zimu sbírá do cisterny pod domem. Na pití doporučujeme dovést vodu balenou. Teplá voda se získává sluneční energií pomocí černých barelů - solární barel má 150 litrů. Elektrická energie je získávána ze solárních panelů, je přeměněna na 220 V a zásuvky jsou standardní evropské. (proto je nutné dávat pozor na spotřebu elektřiny - nelze používat přístroje s velikým příkonem jako je lux, fén, mixer, apod. Počítače i mobily si můžete dobíjet bez omezení). Zátoka Prisinjak je pokryta signálem mobilních operátorů - doporučujeme operátora T-Com. U robinsonády Pan ve dvoře je k dispozici gril.  
Pobyt domácích mazlíčků je povolen za příplatek.
Domek na Samotě Pan  se nachází v krásném zálivu, kde je místy pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře anebo stěnovitá. Pro hosty jsou zde k dispozici slunečník, lehátka, člun s vesly (bez motoru), zapůjčení v ceně pobyty. Hosté mohou využít bezplatně kotviště pro loď (vhodné pro lodě s maximální délkou 6-7 m).
Majitel může svým hostům po domluvě jednou týdně zajistit dovoz čerstvých potravin. Hosté si mohou od domácích koupit rakiji, olej, víno a další domácí výrobky.
Robinzonáda Pan je vhodná pro větší rodinu nebo skupinku přátel, kteří hledají pobyt na samotě. Krásná pláž vhodná i pro malé děti s pozvolným vstupem, ticho a velmi vkusně zařízený dům. Doporučujeme, abyste si s rezervací tohoto objektu pospíšili.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonský dům Pan je pro 8-10 osob - se rozkládá na ploše 110 m2 na dvou patrech. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s TV a jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, lednice a mrazák na elektrický proud). V obývací pokoji se nachází rozkládací gauč, které lze použít jako přistýlku pro 2 osoby. Na 1. patře jsou čtyři dvoulůžkové ložnice, jedna koupelna se sprchou a záchodem a jeden samostatný záchod. Dům má prostornou terasu (cca 28 m2) s nádherným výhledem na moře. Ručníky a povlečení jsou připraveny pro hosty.

Fotografie Robinzonáda Pan

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Pan

Zátoka Prisinjak - ostrov Hvar