Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

20 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

6 km

Obchod

6 km

Přístav

6 km

Letiště

38 km

Bus

6 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

20 m

Cena od: 135 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Merlot pro 6-9 osob se nachází v zátoce Žinčana na jižní straně ostrova Pašman. K domku patří velká krytá terasa s krásným výhledem na moře a souostroví Kornati. Přímo před domem je skalnatá pláž s pozvolným vstupem do moře a k dispozici zdarma plážová lehátka a slunečník. Domek Merlot je obklopen zelení a starými vzrostlými olivovníky. Nejbližší sousedé jsou cca 50 metrů od domku.
V domku je dostupný mobilní signál. Internet není k dispozici, ale po domluvě je možné připojení k mobilnímu internetu zajistit (podmínky na vyžádání). Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě a za příplatek. Závěrečný úklid domku není zahrnut v ceně nájmu. Hostům je k dispozici gril. Hostům je k dispozici venkovní sprcha s teplou vodou (voda je teplá pouze v případě, že svítí sluníčko - solární ohřev).
WiFi je k dispozici na vyžádání a za doplatek. 
Elektrická energie je zajištěna prostřednictvím solárních panelů, v zásuvkách je napětí 220 V. Používat můžete jen lehké spotřebiče jako je počítač, mobilní telefon (nesmíte používat přístroje typu fén, žehlička, mixer, apod., které mají velký příkon). Voda v domě je dešťovka, na pití doporučujeme dovést s sebou balenou vodu, popř. vodu z cisterny převařit (vzhledem k omezenému množství vody Vás prosíme, abyste s vodou zacházeli šetrně).
Parkování je zajištěno asi 270 metrů od domu (směr zátoka Landjin) a poté se musí pěšky po prašné cestě. Věci Vám odveze domácí do domku loďkou. Můžete také zaparkovat u domácích ve městě Pakoštane a poté Vás i Vaše věci převezou loďkou za příplatek až k domku. Pokud přijedete lodí, můžete bezplatně využít kotviště před domem. Půjčit si můžete člun na veslování zdarma. Pokud máte průkaz lodivoda, tak si můžete pronajmout loďku (4 ms 5 hp motor).
Zátoka Žinčana leží mezi zátokami Landjin na jihu a Soline na severu, v obou zátokách jsou restaurace, kde se můžete v případě zájmu stravovat. Zátoka Žinčana je menší, ale hluboká, nachází se zde jen pár domů. Cesta od trajektu v Tkonu do zátoky je dlouhá cca 6 km a je vhodná pro auta výhradně s vysokým podvozkem. Ve městě Tkon je supermarket, pošta, restaurace i cukrárna.
Na ostrov Pašman se pohodlně dostanete trajektem Biograd – Tkon za cca 15-20 minut, trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman lze přicestovat také trajektovou linkou Zadar (Gaženica) – Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale výhodou je, že trajekt jezdí až do pozdních nočních hodin. Ostrov Pašman i Ugljan jsou spojeny mostem v místě zvaném Ždrelac a průjezd po mostě je zdarma.
Robinsonada Merlot je ideální pro velikou rodinu a skupinu přátel a díky své poloze nabízí veliké soukromí a také pobyt na skoro soukromé pláži. Domek je kvalitně vybaven a uspokojí i náročnější klienty.

Popis ubytovacích jednotek

Domek pro 6-9 osob (110 m2) – tři neprůchozí dvoulůžkové ložnice (dvě ložnice s manželským lůžkem, jedna ložnice s oddělenými lůžky - palanda), koupelna se sprchou a WC, v jedné denní místnosti je vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl a možnost přistýlky až pro 3 osoby, z denní místnosti se vychází na velkou krytou terasu s venkovním posezením a nádrherným výhledem na moře. Venkovní sprcha na solární ohřev.

Fotografie Robinzonáda Merlot

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Merlot

Zátoka Žinčana - ostrov Pašman