Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

30 m

TV
Gril
Zvíře
Obchod

2,5 km

Přístav

15 km

Letiště

50 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

30 m

Cena od: 108 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Matino je nově zrekonstruovaná vila pro 5-7 osob, která se nachází na samotě v malebné zátoce Stračinska na ostrově Šolta. Výhled z domku je na zátoku, moře a pláž je vzdálena 30 m. Pláž je kamenitá, oblázková, skalnatá.
Cesta do Stračinske vede ze vsi Gornje selo a přímo k robinzonádě nelze zajet, cesta je makadamová, parking se nachází cca 170 m od domu.
V domku je elektřina 12V solární panel, měnič na 220V (dobíjení mobilních telefonů). Je zakázáno používat elektrické zařízení výkonnější než 300W. Voda je sladká (z vodárny). Kuchyň se nachází v přízemí a je vybavená lednicí, sporákem, troubou. Do pokojů v 1. patře vedou schody z obývacího pokoje. Před robinzonádou se nachází molo vhodné jako kotviště pro loďku. Možnost použití použití grilu je bezplatné. Krytá terasa ze zahradním nábytkem, lehátka. Domácí mazlíčci jsou vítáni a za příplatek. Nejbližší obchod je ve vsi Gornje selo vzdálen cca 2,5 km. Ambulance, pošta, bankomat je ve vsi Grohota 10 km nebo Stromorska vzdálenost 5,5 km.
Pokud toužíte po dovolené na absolutní samotě a soukromí, malebná klidná zátoka Stračinska na jihu ostrova je právě pro Vás. V případě zájmu si můžete zapůjčit loďku nebo se vydat lovit ryby s majitelem domu.
Na Šoltu dojedete autem ze Splitu, a to trajektem Jadrolinije do Rogače, jezdí každý den, cesta trvá cca 60 min. Jízdenky koupíte v hlavní budově Jadrolinije (veliká budova u přístavu). Na ostrov také můžete dojet katamaránem, jezdí každý den ze Splitu do Rogače, cesta trvá cca 30 min. Jízdenky můžete koupit v kiosku Split Tours na splitském nábřeží.

Popis ubytovacích jednotek

Apartmán pro 5-7 osob se skládá ze tří dvoulůžkových ložnic – dvě s manželskou postelí a jedna ložnice s palandami, možnost 1 přistýlky, obývací pokoj s gaučem spojený s jídelnou a vybavenou kuchyní, sporák na plyn, středně velká lednice, jídelní stůl, 2 koupelny, WC, TV, radio, krytá terasa s pohledem na moře a venkovním nábytkem, pro hosty je k dispozici slunečník a lehátka.

Fotografie Robinzonáda Matino

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Matino

Zátoka Stračinska - ostrov Šolta