Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

20 m

TV/SAT
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

3 km

Obchod

3 km

Přístav

15 km

Letiště

50 km

Bus

3 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

20 m

Cena od: 175 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Kraljev Gaj pro 6-7 osob se nachází na mysu vedle romantické zátoky Koška na ostrově Šolta asi 3 km od městečka Stomorska hned u moře. To co zcela jistě okouzlí na této robinzonádě je tyrkysová barva moře a jeho průzračnost. 
Na ostrov Šolta se nejlépe dostanete trajektem na lince Split - Rogać (Šolta), jízda trvá cca 50 min. Dále budete pokračovat směrem do města Stomorska autem a zajedete autem až k domku (posledních 500 metrů je makadamová cesta, kterou běžně projede i osobní auto). Parkování je možné asi 10 metrů nad domkem v borovém lese.
Pokud přicestujete letadlem do Splitu (Kaštel Štafilić), může pro Vás vlastník zajistit transfer gliserem přímo k domu, cena na vyžádání, závisí na počtu osob a typu lodi.
Nejbližší sousedé jsou v zátoce Koška přibližně 350 m vzdušnou čarou a cca 700 m pěšky lesem. V jednom z domů v zátoce Koška žije rybář, který Vám v případě Vašeho zájmu rád zajistí stravování (čerstvé ryby, mořské plody nebo zelenina z jeho zahrádky) a zaveze Vám je přímo k domu.
Domácí mazlíčci jsou v domě vítáni, pobyt bez příplatku.
Pláž na mysu je z větších kamenitých přirodních plat, přístup do moře je náhlý. U domu je možné zdarma ukotvit menší loďku. Menší loďka k dispozici zdarma (palivo platí hosté sami).
Voda
v domě je z vodovodu a je pitná, na zahradě je k dispozici venkovní sprcha na solární ohřev vody. Elektřinu můžete využívat bez jakýchkoli omezení, je také zajištěna ze sítě, zásuvky jsou běžné evropské na 220 V. Domek Kraljev Gaj je jedna z mála robinzonád, kde elektřina není získávaná ze solárních panelů, proto je k dispozici např. i pračka.
Hostům je k dispozici WIFI internet. V domě klimatizace pro větší pohodlí hostů.
Za domem je postavený gril a na dvou terasách, ze kterých je výhled na moře, je připraveno posezení. Na třetí terase s výhledem na moře je jacuzzi (pro hosty domku zdarma) - nejen díky jacuzzi s výhledem na moře se z dovolené stane nezapomenutelný zářitek. Bezplatně jsou k dispozici dvě lehátka a slunečník.
Prázdninový domek Kraljev Gaj leží na mysu vedle zátoky Koška daleko od civilizace. Je to ideální místo k načerpání sil a odpočinku. Zde si můžete užít křišťálově čisté moře přímo před chatou a zvuk vln, které se rozbíjí o kamenité pobřeží. Soukromí budete mít i na pláži před domem.
Domek Kraljev Gaj je velmi kvalitně postaven a vybaven a uspokojí i náročnější klienty. Hlavní předností tohoto domu je místo na samotě. Díky výjimečným vlastnostem tohoho domku doporučujeme včasnou rezervaci.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Kraljev Gaj pro 6-7 lidí se skládá ze dvou menších částí - apartmánů. V první části domku A2+1 - je jedna ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem v denní místnosti, kde je i jídelní stůl a vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, troubou, koupelna se sprchovým koutem a WC a pračka, klimatizace. Z denní místnosti se vychází na veliký balkon. Druhá část domku A4 - má dvě oddělené dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, z jedné z nich se vychází na velikou terasu před domem, koupelna se sprchou a WC, prostorná denní místnost se satelitní televizí, jídelní stůl, vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, klimatizace. Před menší ubytovací jednotkou je balkon a před větší je velká společná terasa. Na jedné z teras je jacuzzi.

Fotografie Robinzonáda Kraljev Gaj

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Kraljev Gaj

Zátoka Koška - ostrov Šolta