Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

3 km

Obchod

3 km

Přístav

15 km

Letiště

50 km

Bus

3 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

10 m

Cena od: 135 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Koška pro 4-5 osob se nachází v romantické zátoce Koška na ostrově Šolta 3 km od městečka Stomorska hned u moře. Na ostrov Šolta se nejlépe dostanete trajektem na lince Split - Rogać (Šolta), jízda trvá cca 50 min. Dále pokračujete 12 minut autem do města Stomorska a pak cca 15 min. lodí do zátoky. Do zátoky Koška je možné také dojet autem, na parkování je vyhrazeno místo, které je od domu vzdáleno cca 250 m (blíže nelze parkovat) a do domu je třeba dojít pěšky. Pokud přicestujete letadlem do Splitu (Kaštel Štafilić) může Vám domácí zajistit transfer gliserem přímo k domu, cena na vyžádání, závisí na počtu osob a rychlosti lodi.
Zátoka Koška je velmi opuštěné místo, kde se nacházejí celkem 4 obydlené domy a další 3 neobydlené domy. V jednom z domů žije rybář, který Vám v případě Vašeho zájmu rád zajistí stravování (čerstvé ryby a mořské plody se zeleninou z jeho zahrádky) Vám zaveze přímo k domu.
Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt na dotaz a za příplatek.
Pláž v zátoce je z větší části betonové molo a stěnovitá pláž. U tohoto mola lze zdarma zakotvit i větší loďku. Pro držitele průkazu lodivoda je možné i sjednat pronájem loďky (délka 5 m, motor Yamaha 6 ks).
Voda v domě je dešťovka, která se přes zimu sbírá do cisterny pod domem. Na pití doporučujeme hostům tuto vodu vždy převařit nebo si dovést vodu balenou. S vodou zacházejte opatrně jako s vzácným zdrojem. Voda v trubkách se ohřívá pomocí solární energie, v případě nepříznivého počasí je nutné si vodu ohřát na sporáku.
Elektrická energie je získávána pomocí solárních panelů (nelze používat spotřebič typu mixer, fén, lux), zásuvky jsou standardní evropské, 220 V. Mobilní telefony a počítače můžete používat běžně.
Zátoka je pokryta sítí mobilních operátorů.
Ve dvoře je hostům k dispozici gril. Ze tří teras se nabízí krásný pohled na moře.
Prázdninový domek Koška leží schovaný v borovém háji přímo u moře v kouzelné malé zátoce daleko od civilizace. Ideální místo k odpočinku a načerpání sil. Můžete si užít křišťálově čisté moře, zvuk vln rozbíjejících se o břeh a lehký vánek ve stínu borovic. Kombinace domku Koška a Solo je skvělou volbou pro větší rodinu nebo přátele.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Koška až pro 4-5 osob se skládá ze 2 ložnic, jedna dvoulůžková s manželským lůžkem, jedna dvoulůžková s oddělenými 2 lůžky. Plně vybavená velká kuchyň, vařič na plyn, lednice na plyn, jídelní stůl, pěkný obývací pokoj možnost přistýlky pro 1 osobu, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, terasy s nádherným pohledem na moře a venkovním nábytkem.

Fotografie Robinzonáda Koška

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Koška

Zátoka Koška - ostrov Šolta