Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

350 m

TV
TV/SAT
Gril
Parkoviště
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

36 km

Bus

5 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

350 m

Cena od: 68 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Kornati pro 4-6 osob se nachází na jižní straně ostrova Pašman uprostřed olivového háje nedaleko od zátoky zvané Triluke. Nově postavený domeček se nachází na vyvýšeném místě a díky tomu se před Vámi otevírá krásný pohled na moře a okolní ostrovy včetně Kornatského souostroví. Domeček se nachází na samotě, což Vám nabízí soukromí a klid při Vaší dovolené. Domek je prostorný (72 m²) a pozemek okolo má rozlohu cca 100 m². Překrásná příroda Vás okouzlí a umožní Vám si dobře odpočinout. K domku lze s opatrností dojet běžným osobním autem, cca 3 km od Tkonu, polovina cesty je po asfaltu a druhá polovina po makadamové cestě.
Chatka Kornati je obklopena olivovníky, zahradou a je zde k dispozici gril. Pro děti je k dispozici houpačka a písek.
Nejbližší cesta do moře měří cca 350 m a je jedná o očištěnou pěší stezku. Dole na moři je kamenitá pláž. Jedná se o veliká plata, kde se můžete opalovat, na vstup do moře doporučujeme vzít boty. Jedná se o zátoku, kde kotví plachetnice.
Další možností je polní cesta od domu k pláži zvané Druce, která je dlouhá cca 1,2 km, kde se můžete koupat, zde je také možné bezplatně přivázat loďku na molu.
Před domkem Kornati se nachází prostorná terasa a k dispozici je zde gril. Elektrická energie se získává pomocí solárních panelů a je transformována na 220 V. Používá se na svícení, televizi, odsávání v kuchyni, nabíjení mobilního telefonu a počítače. Silnější spotřebiče není možné používat (např. mixer, lux, apod.). Parcela domu je pokryta signálem mobilního operátora. Voda k dispozici je nasbíraná dešťovka, proto doporučujeme na pití vodu vždy převařit, popř. si dovést balenou vodu. Voda je ohřívána sluníčkem, proto je v případě chladného počasí ji potřeba ohřát na vařiči. Domek je vybaven kamny, a proto je zde pobyt možný i v zimních měsících.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen. 
Nejbližší benzínová stanice se nachází v Biogradu a nebo Preku (ostrov Ugljan). Ve Tkonu, který je vzdálený cca 5 km, je k dispozici ambulance, lékárna, pošta, bankomat, obchod, pekárna, restaurace a kavárny. Přes Tkon je také zajištěno trajektové spojení Biograd - Tkon, cesta trvá cca 15 min.
Robinzonáda Kornati je velice kvalitně vybavená a vhodná pro klienty, kteří si potrpí na vyšší standard. Ostrov Pašman je ideální pro všechny, kteří rádi jezdí na horských kolech, podnikají trekkingové výlety a chtějí si odpočinout od městského hluku.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Kornati pro 4-6 osob se skládá ze dvou ložnic, obě s manželským lůžkem. Prostorná denní místost je vybavena kuchyňským koutem včetně ledničky s mrazákem, jídelní stůl, sedací souprava, TV. Vařič funguje na plyn. Koupelna se sprchou a WC je součástí domu. Prostorná krytá tereasa s venkovním nábytkem. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku pro jedno dítě a jednu přistýlku pro druhé dítě do 10 let.

Fotografie Robinzonáda Kornati

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Kornati

Ostrov Pašman