Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

50 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

2,5 km

Obchod

1 km

Přístav

4,5 km

Letiště

26 km

Bus

4 km

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

40 m

Dům na samotě Jardin pro 4-6 osob se nachází na fantastickém místě, přímo v první řadě vedle krásné písečné pláže v prostorném oploceném olivovém háji, na půli cesty mezi městy Sv. Filip i Jakov a Biograd. Přístup do moře je pozvolný a vhodný pro malé děti a neplavce. Tato část pobřeží se nazývá Primorje a nachází se v severní Dalmácii, asi 30 km od Zadaru, a je snadno dostupná pro ty, kteří přijedou autem nebo letadlem. Přístup k objektu je možný, cesta vede skoro až k domku. Parkovat můžete cca 30 m od plotu a dále se musí jít pěšky. Cesta k Robinzonádě Jardin je asfaltovaná a posledních cca 200 m je polní cesta, kterou běžně projede i osobní auto. Parkoviště pro osobní auta je zajištěno ve dvoře domu pana domácího, hosté si vyloží věci u robinzonády, odvezou auta a pak je majitel odveze zpět. Anebo je možné auto ponechat zaparkované také pod fíkem u plotu. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni asi 280 m od domu, takže dům je zcela na samotě. Nejbližší restaurace je vzdálena jen asi 550 m ve městě Sv. Filip a Jakov a nejbližší obchod je cca 1 km ve městě Biograd u ortopedické nemocnice.
Robinzonáda Jardin je zděný domek pro 2-4 osoby a kempovacího přívěsu pro 2 osoby, který je postavený v zahradě vedle domku. Výhodou robinzonády Jardin je pitná voda z vodovodu. Voda se doplňuje do veliké nádrže, kde ji ohřívá slunce. Hosté mají také k dispozici venkovní sprchu. Domek má elektrickou energii ze solárních panelů, světlo a lehčí spotřebiče lze bez problémů používat.
Další výhodou je signál WiFi k dispozici bezplatně. Sporák a lednička s mrazáčkem fungují na plyn. Podél pobřeží vede cestička, ale díky olivám domek není skoro vidět. Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt za poplatek (za předpokladu, že majitelé budou opatrní, aby psi nezničili ovoce a zeleninu na zahradě). Hosté mohou využívat gril. Pro hosty je zdarma také slunečník na pláži. Mobilní signál je dostupný bez problémů.
Robinzonádu doporučujeme každému, kdo hledá pobyt v klidu, zeleni, písečnou pláž a užívá při vůni moře. Samota Jardin je kvalitně a moderně vybavena oproti jiným domkům.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Jardin pro 4-6 osoby - jedna velmi prostorná místnost pro 2-4 osoby, která má vybavený kuchyňský kout se sporákem a lednicí na plyn, jídelním stolem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a rozkládacím koutovým gaučem, který vytvoří druhé prostorné dvojlůžko, koupelnu se sprchovým koutem a WC, prostorná zastřešená terasa s venkovním nábytkem a letní kuchyní. Kempovací přívěs je určený pro 2 osoby, vybavený manželskou postelí a skříněmi. K dispozici je venkovní sprcha a umyvadlo.

Fotografie Robinzonáda Jardin s bazénem

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Jardin s bazénem

Sv. Filip i Jakov