Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

7 m

TV/SAT
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

200 m

Obchod

200 m

Přístav

200 m

Letiště

150 km

Bus

200 m

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

7 m

Cena od: 52 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonáda Harmonie pro 2-9 osob se 2 apartmány až pro 4-5 osob se nachází na ostrově Iž, který patří k severodalmátském souostroví, v místě zvaném Mali Iž. Moderně rekonstruovaný domek se nachází přímo u moře a z balkónů a terasy je krásný pohled na moře. V okolí domu rostou mediteránské květiny, dům má sousedy ze všech stran.  V přízemí domu mají domácí apartmán a v průběhu Vašeho pobytu zde mohou pobývat. Vzdálenost do nejbližšího malého obchodu je pouhých 200 m, větší obchod je vzdálen 1 km a supermarket 2 km. Vzdálenost do centra Malog  a zároveň k přístavu katamaránu je cca 800 m. 
Nejbližší restaurace je cca 2000 m od domu - konoba Diža, od ní po dalších 700-800 m je také jedna konoba a cca 1,5 km od domu velká restaurace Knež a restaurace Baroini. Ostatní restaurace jsou vzdáleny 2,5-3 km od domu.
Internet je v domku k dispozici za týdenní příplatek.
Na ostrov Iž se dostanete lodí - katamarán ze Zadaru (2x denně) i trajektovým spojením pro klienty přijízdějící automobilem Zadarem (2x denně) z přístavu Bršanj.
Koupat se můžete ihned před domem, nejbližší oblázková pláž se nachází 50 m od domu. U domu je k dispozici bezplatně kotviště pro Vaši loďku nebo člun, hloubka u mola je 0,9 m a délka lodi může být do 9 metrů.
Domek Harmonie
je zásobován elektrickou energií ze sítě a můžete používat veškeré aparáty bez omezení. K dispozici je bezplatně klimatizace. Vařiče jsou na plyn. Voda je v zásobníku a je pitná, vzhledem k tomu,  že voda je vzácný zdroj a na ostrov se musí dopravovat, prosíme, abyste s vodou zacházeli šetrně.
Pobyt domácích mazlíčků je povolen na vyžádání za poplatek. Ve dvoře se nachází terasa s venkovním posezením a grilem. U domu je zajištěn parking bezplatně (pro 1 osobní auto/apartmán).

Popis ubytovacích jednotek

V chatce Harmonie se nacházejí 2 apartmány pro 2-5 osob - jedna ložnice s manželským lůžkem a postel, denní místnost s kuchyňským koutem a rozklápěcím gaučem, 1 koupelna s WC a sprchou, TV, klimatizace (použití klimatizace je bezplatně), myčka na nádobí v jednom apartmánu, WIFI internet za příplatek, balkon.

Fotografie Robinzonáda Harmonie

Poznámka

Od. 1.6. do 30.9. je možné apartmány pronajímat pouze oba najednou.

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Harmonie

Ostrov Iž