Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

25 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

8 km

Obchod

8 km

Přístav

8 km

Letiště

38 km

Bus

8 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

25 m

Cena od: 58 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Brik pro 4-6 osob se nachází na jižní straně ostrova Pašman v zátoce Soline přímo u moře klidném místě. Jedná se o mobilní domek nabízený ve stylu Robinsona Crusoe s dřevěnou terasou a s pohledem na moře. Nachází se na prostorném pozemku o rozloze 250 m² na začátku zátoky Soline v první zatáčce nad cestou. Cca 400 m od domku Brik se nacházejí 2 rybářské restaurace.
Do robinzonády Brik se dostanete nejsnáze trajektem na lince Biograd na moru - Tkon (můžete využít také linku Zadar - Preko, které je ale dražší) a dále pokračujete do zátoky Soline - částečně po asfaltu (cca 3 km) a dále po makadamové cestě (cca 4 km) přímo zátoky - doporučujeme auto s vyšším podvozkem nebo jet na nezpěvněném úseku velmi opatrně. 
Domácí mazlíčci menší velikosti (cca do 8 kg) jsou vítáni a za příplatek. Ve dvoře je hostům k dispozici gril.
Cca 30 m od domku Brik je delší molo, kde si hosté mohou bezplatně přivázat svoji loďku nebo gumový člun.
V případě zájmu lze pronajmou od vlastníka objektu menší loďku 5 m (motor - 5 hp), je nutné vlastnit průkaz lodivoda, palivo si hradí hosté sami.
Parkování je zajištěno přimo u robinsonády Brik na vyhrazeném místě. Parkovat je možné i u vlastníka ve městě Pašman a domácí zajistí transfer do chatky pro klienty, kteří nemají vhodné vozidlo pro jízdu po polní cestě (off road).
Robinzonáda Brik se nachází na osamělejším místě na konci zátoky Soline, nejbližší sousedé se nacházejí cca 120 m jižně a 130 m severně v zátoce sv. Ante.
Nejbližší obchod se nachází ve městečku Tkon.
Elektrické napájení je zajištěno sluneční energií (220 V) - omezený počet spotřebičů.
Cisterna je naplněna dešťovou vodou a hosté musí vodou šetřit, na pití doporučujeme dovést balenou pitnou vodu. Teplá voda je získávána solární energií, v případě chladnějšího počasí je třeba vodu ohřát na vařiči. K dispozici je veliká lednice, která má oddělený mrazák. Plynový vařič má 2 ploténky.
V zátoce Soline je možné navštívit menší rybářské restaurace.
Nedaleko od robinsonády Brik se nachází národní park Kornati.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Brik pro 4-6 osob je samostatný montážní přízemní domek s prostornou nadkrytou venkovní terasou. Z terasy je krásný pohled na moře. Z terasy se vchází do denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, sporák má 4 ploténky, lednička s mrazákem jsou na elektrickou energii, s jídelním koutem, rozklápěcím gaučem vhodným pro 1 dospělou osobu. Robinsonáda Brik má dvě ložnice, v jedné je manželská postel a palanda a skříň, ve druhé ložnici jsou dvě postele a skříň. K dispozici jsou dvě koupelny se sprchovým koutem a WC. Venkovní sprcha je také k dispozici.

Fotografie Robinzonáda Brik

Robinzonády v okolí

Robinzonada Viridi

Robinzonada Viridi
Cena od: 90 €

Robinzonada Kaštelica

Robinzonada Kaštelica
Cena od: 50 €

Robinzonáda Pelig

Robinzonáda Pelig
Cena od: 38 €

Robinzonada Bracera

Robinzonada Bracera
Cena od: 88 €

Robinzonada Gajeta

Robinzonada Gajeta
Cena od: 90 €

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Brik

Zátoka Soline - ostrov Pašman