Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

15 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

8 km

Obchod

8 km

Přístav

8 km

Letiště

38 km

Bus

8 km

Loďka
Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

15 m

Cena od: 57 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonáda Bella pro 5 osob se nachází na ostrově Pašman v zátoce Žinčana na velkém pozemku v udržovaném olivovém háji, který je z veliké části oplocen a tak hostům nabízí soukromí a klid. Vjezd autem přímo do zátoky má pouze robinzonáda Bella a hosté si při příjezdu musejí odemykat závoru.
Zátoka Žinčana jako jedna z mála má pokryté dno pískem a postupný vstup do moře, proto je ideální pro rodiče s malými dětmi nebo neplavce. Na pláži jsou k dispozici 2 lehátka. Zátoka Žinćana leží mezi zátokami Langin na jihu a Soline na severu, v obou zátokách jsou restaurace, kde se můžete v případě zájmu stravovat. Zátoka Žinčana je menší, ale hluboká, nachází se zde jen pár domů, nejbližší sousedé jsou vzdáleni cca 60 m od domu. V objektu na 1. patře bydlí majitel domku, vchod do jeho ubytovací jednotky je oddělen.Cesta od trajektu v Tkonu do zátoky je dlouhá cca 6 km a je vhodná pro auta výhradně s vysokým podvozkem. V Tkonu je supermarket, pošta, restaurace i cukrárna a můžete si zde nakoupit před nástupem na pobyt. Auto si můžete zaparkovat na pozemku přímo vedle domu. Při příjezdu je možné nechat auto u vlastníka doma, transfer autem do robinzonády s vašimi věcmi Vám zajistí bezplatně. Okolí rybářského domku Bella je pokryto olivovníky.
Před domem je veliké molo, kde si bezpečně můžete přivázat svoji loďku, hloubka je zde cca 1,5 metru. V případě zájmu lze zajistit pronájem loďky vlastníkům průkazu lodivoda. Zátoka Žinčana je špatně pokryta signálem na mobilní telefon. Voda v domě je dešťovka, na pití doporučujeme dovést s sebou balenou vodu, popř. vodu převařit. Elektrická energii se zajištěna prostřednictvím solárních panelů, v zásuvkách je napětí 220 V. Používat můžete jen lehké spotřebiče jako je počítač, mobilní telefon, (nesmíte používat přístroje typu žehlička, mixer, apod., které mají velký příkon) Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt za poplatek. U domu je k dispozici veliký gril.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonský domek pro 5 osob se skládá ze 2 ložnic, jedna dvoulůžková ložnice má manželské lůžko a druhá trojlůžková ložnice má palandu a samostatnou postel. Obě ložnice jsou přístupné z denní místnosti, kde se nachází vybavený kuchyňský kout včetně velké lednice s mrazákem, vařič na plyn, jídelní stůl a jídelní kout. Velkou výhodou robinzonády je velmi prostorná krytá terasa s pohledem na moře, kde se pohodlně schováte před poledním sluníčkem. Koupelna se sprchou je samostatná místnost přístupná z venku. WC s umyvadlem je samostatná místnost přístupná z venkovní strany domu.

Fotografie Robinzonáda Bella

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Bella

Zátoka Žinčana - ostrov Pašman