Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

40 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

5 km

Obchod

5 km

Přístav

5 km

Letiště

36 km

Bus

5 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

20 m

Cena od: 48 €

Rezervovat termín
Robinzonáda Amici pro 4-6 osob se nachází na východní straně ostrova Pašman v jedné z větších zátok nazývané Landjine. Výhoda domku je jeho umístění v kopečku nad ostatními domy, což nabízí určité soukromí. V okolí domku Amici je obklopen několik domečků, z nichž nejbližší je vzdálený jen asi 10 metrů (v domku nepřijímají hosty). K robinzonádě vede pěšinka určená pouze pro tento domek, takže okolo neprochází kolemjdoucí. To je důvod, proč dům je ideální pro hosty, kteří chtějí pobývat v přírodě, kde je křišťálově čistá voda a na dně je vidět každý kamínek, ale nevyžadují úplné soukromí a naopak ocení možnost stravování v nedalekých rybářských restauracích.
K domku Amici není možné dojet autem. Parkoviště je zajištěno u restaurace vzdálené cca 700 m a kam lze dojít pěšky podél moře po kamenech. Majitel Vás a vaše zavazadla doveze zdarma člunem k domku a při odjezdu zase zpět k autu. Na ostrov Pašman se dostanete trajektem po linii Biograd - Tkon. Můžete také využít trajekt na linii Zadar-Preko a dojet na ostrov Ugljan, který je s Pašmanem spojený mostem. V noci není příjezd do domu možný, proto je nutné si dobře naplánovat cestu.
Majitel Vás může po předchozí domluvě zásobit potravinami, o které si mu přes SMS napíšete. Pláž se nachází pod domem, kde jsou betonová plata, schůdky a kamenité pláže, vzdálenost je cca 35 m.
Dům Amici je postavený v kopci, díky čemuž se z terasy nabízí nádherný výhled na moře a plachetnice, které kotví v zátoce. Terasa v prvním patře je krytá a poskytuje vynikající místo k odpočinku ve stínu. Hosté mohou využít gril.
Domácí mazlíčci jsou vítáni po předchozím svolení majitele a za poplatek.
Pokud hosté s sebou mají vlastní loď a nebo na lodí přijedou, mohou využít zdarma kotviště pana majitele. Pro držitel průkazu vůdce plavidel může majitel zajistit propůjčení loďky s motorem 4 HP. 
V domě je k dispozici nádrž s cca 20 000 l dešťové vody. Voda se používá pro sprchování a mytí. K pití doporučujeme přivést si s sebou balenou vodu. Po domě je rozvedena studená voda do kuchyně a do koupelny. V koupelně je možné použít tzv. kempingovou sprchu - černé pevné pytle na vody, které se naplní studenou vodou a nechají ohřát sluncem. Ohřátí je během dne a teplá voda se musí použít dříve než zchladne.
Elektrická energie je dodávána pomocí solárních panelů s napětím 12 V - abyste mohli nabíjet své mobilní telefony, je nutné dovést měnič napětí na 220 V (cigaretový typ).
V zálivu Landjine je pokrytí signálem pro mobilní telefony.
Domek Amici je možné pronajmout také v zimě, kdy se však teplou vodu nutné ohřívat na sporáku. (U zimního nájmu jsou příplatky za palivo).

Popis ubytovacích jednotek

Robinsonáda Amici pro 4-6 osob je zrekonstruována a rozkládá se na dvou podlažích. V celém spodním podlaží je kuchyně a obývací místnost, kde je pohovka, která může být použita jako přistýlka až pro dvě osoby. V přízemí je koupelna se sprchou s WC. Kuchyně je vybavena nádobím i lednicí a sporákem, který funguje na plyn. Velká terasa s venkovním posezením.
Venkovní schody vedou do horního patra, kde jsou dvě ložnice, každá se dvěma lůžky. Dále je k dispozici gauč na rozklopení vhodný až pro 2 osoby, který se nachází na chodbě. Druhá koupelna a WC a východ na druhou terasu s krásným pohledem na moře. Ložní prádlo i utěrky jsou pro hosty k dispozici (výměna 1x týdně).

Fotografie Robinzonáda Amici

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Amici

Zátoka Landjin - ostrov Pašman