Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

5 m

TV
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

1,5 km

Obchod

1,5 km

Přístav

1,5 km

Letiště

32 km

Bus

1,5 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Robinsonáda Alga pro 4 osoby je nověji postavený domeček přímo u moře v jižní části ostrova Pašman v místě nazvaném zátoka Bartovica nedaleko od kempu Sovinje na okraji městečka Tkon. Z terasy chatky se nabízí nádherný výhled na moře na Pašmanský kanál s ostrovy Planac a sv. Katarina a za nimi na královské město Biograd na moru.
V přímém okolí chatky nejsou další domy, cca 450 jižním směrem se nachází pouze kemp a cca 150 m severním směrem se nachází začátek vesničky Tkon. Od robinsonského domku do centra Tkonu je vzdálenost cca 1,5 km. V centru Tkonu se nachází supermarket, pošta, cukrárna, pekárna, několik restaurací a kaváren.
Výhodou této robinzonády je možnost příjezdu až k chatce autem po asfaltové zpevněné cestě, parkovací místo je zajištěno na dvoře.
Další výhodou je možnost sklízení zeleniny ze zahrádky pro vlastní potřebu, pokud je právě zasazena. Další nespornou výhodou je teplá voda z vodovodu, která je k dispozici v koupelně. Elektrická energie je zajištěna také z elektrické sítě. Používání elektrických spotřebičů je bez omezení. Hostům je k dispozici veliká lednice včetně mrazáku. U domku je pro hosty k dispozici gril. Na oknech domku jsou mřížky proti komárům. Povlečení, ručníky i utěrky jsou připraveny v apartmánu. 
Domácí mazlíčci jsou vítáni, pobyt za příplatek. 
Trajekt na ostrov Pašman (trasa Biograd-Tkon a zpět) si hradí klienti sami, cesta trvá cca 15 min.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Alga je určena až pro 4 osoby, v přízemním domku se nachází menší kuchyňka. Dále dvě dvoulůžkové ložnice s manželským lůžkem a koupelna s WC a sprchou. V jedné z ložnic je umístěna televize. Velká prostorná terasa s pohledem na moře, která je v době vegetace pokrytá a vytváří příjemný stín. Na dvoře je k dispozici venkovní sprcha.

Fotografie Robinzonáda Alga

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Alga

Tkon - ostrov Pašman