Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

10 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Obchod

1,5 km

Přístav

4 km

Letiště

30 km

Bus

1,5 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

10 m

Cena od: 58 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonáda Absoluta pro 4-5 osob se nachází na ostrůvku Komornik v Pašmanském kanále v severní Dalmácii. Komornik je obklopen dalšími ostrovy, na východ od něj se nachází ostrov Babac, jihovýchodně ostrov Pašman a západně ostrovy Galešnjak, Ričul, Mala Bisaga, Vela Bisaga a na pevnině je nejbližší město Turanj směrem na sever. Dřevěná chatka Absoluta je postavena v roce 2011 a nachází se pouhých 10 m od moře i pláže a je zcela obklopena stromy na klidném místě na rozlehlé parcele o rozloze 2000 m².
Chatka Absoluta se nachází na úplné samotě v olivovém háji jen pár metrů od moře a pláže s menšími oblázky a je vhodná pro děti. Vstup do vody je na počátku pozvolný, dále od břehu strmější a je ideální pro všechny, kteří chtějí šnorchlovat.
Na robinsonádu Absoluta zajišťuje transfer loďkou zdarma majitel objektu. Transfer může být z pevniny, z městečka Turanj, kde si můžete nechat zaparkované auto na pobřeží, které však zde bude bez dohledu nebo přímo z městečka Pašman, kde si auto můžete nechat zaparkované u majitele před domem. Na Pašman dojedete trajektem z Biogradu do Tkonu, popř. můžete využít trajektovou linii Zadar - Preko.
Vzhledem k tomu, že budete na ostrově pobývat sami, je potřeba si nakoupit potraviny a pití dopředu. Majitel chatky Vám na vyžádání přiveze, co budete potřebovat (objednávka se provádí formou sms) - za každý dovoz se majiteli platí 15 EUR. 
Pobyt domácích mazlíčků je povolen na předchozí vyžádání a za doplatek.
Voda na robinzonádě je dešťovka shromážděná v cisterně, protože je ale málo, je třeba s ní zacházet šetrně. Voda z cisterny je vhodná na mytí nádobí, popř. sprchování. Na pití se potřeba si dovést balenou pitnou vodu. Teplota vody v trubkách je závislá na počasí, v případě špatného počasí je třeba si vodu ohřát.
Na ostrově Komornik je dostupný signál na mobilním telefonu.
Elektrická energie je získávána pomocí solárních panelů - 12 V. Není možné používat spotřebiče jako je počítač apod. Pokud si potřebujete dobíjet mobilní telefon, nutné je dovést s sebou měnič napětí na 220 V s napájením na cigaretový adaptér (stejný jako používáte na nabíjení v automobilu.
Pro hosty je k dispozici gril. Během léta, kdy jsou veliká sucha, je nutné se chovat opatrně, aby nedošlo k požáru.
U robinzonády Absoluta je postavena veliká zakrytá terasa (cca 8 m²) se zahradním nábytkem, ze které se nabízí nádherný pohled na moře.
Pro vlastníky průkazu lodivoda je možné zajistit pronájem loďky (délka 4,3 m a motor - 4 koně). Na břehu je také vybudováno molo, které slouží jako kotviště.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonáda Absoluta pro 4-5 osob je ideální pro opravdové dobrodruhy, kteří touží úplně sami odpočívat na odlehlém místě.
Při vstupu z terasy do chatky se vchází do společné místnosti, kde je umístěna v rohu kuchyňka a zároveň se z této místnosti vchází do ložnic a koupelny. Kuchyňský kout je plně vybavený, vařič na plyn má 2 ploténky. Velká lednice (cca 87 l) s mrazícím prostorem (cca 12 l) také na plyn. K dispozici je nádobí i příbory.
Chatka má 2 ložnice - jedna ložnice je s manželským lůžkem, druhá ložnice pro 3 osoby má manželské lůžko a zároveň má po schůdkách přístupnou postel umístěnou jako palanda. Obě místnosti jsou vybaveny skříněmi. Koupelna je vybavena sprchou a WC. (K dispozici je i venkovní sprcha).

Fotografie Robinzonáda Absoluta

Plánovač trasy

Start:

Robinzonáda Absoluta

Ostrov Komornik