Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

20 m

Gril
Parkoviště
Centrum

2 km

Obchod

2 km

Přístav

2 km

Letiště

15 km

Bus

2 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

5 m

Cena od: 54 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:

Robinzonský domek Vakovič pro 2-4 osoby se nachází na jižní straně ostrova Ugljan v zátoce jménem "Svitla", která je cca 2 km vzdálená od městečka Kali a cca 3,5 km od městečka Preko. Do chatky se dostanete nejlépe trajektem na linii Zadar-Preko (lístky na trajekt nejsou zahrnuty v ceně nájmu domku), a z Preka autem můžete dále dojet "polní" cestou do místa vzdáleného cca 400 m od domku. Přímo do chatky dále musíte pokračovat pěšky. Můžete si za příplatek objednat transfer loďkou ze Zadaru přímo až k chatce (jízda trvá cca 2 hodiny). Robinzonáda Vakovič se nachází na samotě v zátoce přímo u moře s nádherným pohledem na ostrov Dugi otok, ostrov Iž a Kornaty, a první sousedi jsou vzdáleni cca 40 m. Hostům je k dispozici bezplatně slunečník u domku. V blízkosti chatky je molo (cca 50 m od chatky), kde můžete kotvit svoji vlastní loďku bezplatně, délka je 8 m a hloubka 2 m. Elektrická energie je solární a může se používat pro rádio, TV, dobíjení mobilních telefonů nebo osobních počítačů. Voda v objektu je dešťovka z cisterny a je pitná (přesto doporučujeme dovést balenou vodu). Voda se ohřívá ve venkovním bojleru pomocí sluneční energie.
Pobyt domácích mazlíčků do 10 kg je povolený na dotaz a za příplatek. Hosté si mohou za příplatek objednat dodatečné dovezení stravy, jinak je třeba vše dovést s sebou - loď supermarket zde neprojíždí.

Popis ubytovacích jednotek

Robinsonská chatka Vakovič pro 2-4 osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem, malý kuchyňský kout s minivařičem a ledničkou (60 l) a malým mrazícím prostorem na plyn, možnost rozklápěcí přístýlky v kuchyni (140 x 190 cm), WC místnost přístupná zvenku. Sprcha je pouze venkovní, elektrická energie v domku je 220 V a k dispozici jsou standardní evropské zásuvky (počítač a mobil můžete dobít bez problémů). Cisterna na vodu má obsah 15 000 l. Před domkem je veliká terasa s nádherným pohledem na moře a s venkovním posezením včetně grilu. Na oknech jsou ochranné sítě proti komárům.
Robinzonada Vaković se pronajímá celý rok (v zimě existuje možnost připojení topení).

Fotografie Robinsonská chatka Vakovič

Poznámka

Příjezd možný každý den. V pracovní dny v týdnu, příjezd a odjezd hostů není možný ve stejný den (ale 1 den po odjezdu). V sobotu a v neděli odjezd a příjezd možný stejný den. Transfer lodí ze Zadaru je organizován kolem 14:00 hodiny.

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinsonská chatka Vakovič

Zátoka Svitla - ostrov Ugljan