Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

80 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Centrum

4 km

Obchod

4,5 km

Přístav

4,5 km

Letiště

25 km

Bus

4,5 km

Loďka
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

80 m

Cena od: 95 €

Rezervovat termín
  • Molo, kotviště:
Robinzonáda Zirje pro 4-5 osob se nachází v zátoce Žirje na ostrově Brač, nedaleko od města Sumartin. Přístup do zátoky je možný pouze lodí. Vzdálenost domku od pláže je cca 80 m.
Cesta na ostrov Brač je možná trajektem ze Splitu do Supetaru a pokračováním ve směru na jihovýchodní část ostrova do města Sumartin (trajektové linky Split - Supetar, jízda trvá asi 50 minut, trajekt jezdí několikrát denně). Na ostrov Brač se můžete také dostat také trajektem z Makarské přímo do města Sumartin (jízda trvá asi 60 minut, cena je stejná jako na lince Split - Supetar, trajekt jezdí méně často než trajekt ze Splitu). Obě linky zajišťuje společnost Jadrolinija. V Sumartinu máte zajištěné vyhrazené parkovací místo pro auto a poté musíte pokračovat lodí, jízda trvá asi 25 minut a převoz lodí při příjezdu a odjezdu je zahrnut v ceně pobytu. Do zátoky Žirje se můžete dostat také pěšky, vedou tam stezky, ale na procházky doporučujeme vhodnou obuv.
Robinzonský dům Zirje se nachází na pozemku 1200 čtverečních metrů a je obklopen fíkovníky i olivovníky, takže poskytuje hostům soukromí. Domek i terasa jsou s výhledem na moře. Voda v domě a na pozemku je dešťová voda (teplá voda se získává černých barelů - solární barel má 150 litrů, v případě špatného počasí je nutné vodu ohřát na sporáku). Elektrická energie ze získávána ze solárních panelů (proto je nutné dávat pozor na spotřebu elektřiny). Na dvoře je k dispozici gril. Dům má kamna, takže je vhodný i pro dovolenou v zimním období (dřevo na topené v zimě je zahrnuto v ceně ubytování). V zátoce Žirje jsou jen dva domy, které jsou vzdálené asi 100 m (z nichž se jen jeden dům pronajímá).
Prázdninový domek Zirje se nachází v krásném zálivu, kde je pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře, ideální pro malé děti i neplavce. Pro hosty jsou zde k dispozici čtyři plážová lehátka. Hosté mohou využít kotviště pro loď - zdarma (vhodné pro lodě s maximální délkou 6-7 m).
Hosté, kteří mají oprávnění k řízení lodi, si mohou pronajmout loď pro 4-5 osob, délka 5 m, 5 HP motor, loďka má stříšku.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen. Zátoka Žirje je pokryta mobilním telefonem - doporučujeme operátora T-Com.
Majitel nabízí svým hostům zdarma jednu večeři, pokud si pronajmou pobyt na více než 7 nocí. Hosté si mohou od domácích koupit čerstvou zeleninu a dalších domácí potraviny.
Krásná pláž ideální pro děti, ticho a vkusně zařízený dům. Jsme si jisti, že strávíte nezapomenutelný pobyt na ostrově. Doporučujeme, abyste si s rezervací tohoto objektu pospíšili.

Popis ubytovacích jednotek

Robinzonský dům Zirje je pro 4-5 osob. K dispozici jsou dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá má dvě samostatatná lůžka. V jedné místnosti je obývací pokoj, jídelna, rozkládací pohovka jako přistýlka pro 1 osobu a plně vybavený kuchyňský kout (sporák je na plyn, lednice a mrazák elektrické). K dispozici je jedna toaleta se sprchou a jeden samostatný záchod. Dům má prostornou terasu obrostlou divokou révou.

Fotografie Robinsonada Zirje

Plánovač trasy

Start:

Robinsonada Zirje

Zátoka Žirje - ostrov Brač