Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

20 m

TV
Klimatizace
Gril
Zvíře
Centrum

1 km

Obchod

2 km

Přístav

11 km

Letiště

15 km

Bus

1 km

Dostupné autem
Vzdálenost od moře

3 m

Prázdninový dům Intelekta pro 4-10 osob se nachází na fantastickém místě v první řadě u moře na jižním kraji menší vesnice zvané Sveti Petar na moru v severní Dalmácii. Domek leží přímo u pláže a kryjí ho koruny vzrostlých keřů a stromů, které v létě nabízejí příjemný stín a soukromí. Celý pozemek je oplocený. V okolí se nacházejí další domky, ale celkově oblast lze charakterizovat jako velmi klidnou. Přes zdi a zeleň není na zahradu domku téměř vůbec vidět a hosté tak mají soukromí. Domek leží pod silnicí, ale díky tomu, že je postaven ve svahu a obrostlý velkými stromy, hluk není skoro slyšet. Celý terén okolo domu je přístupný po schodech, proto není vhodný pro osoby, které mají problémy s chůzí. Přímo před domem je betonové molo, které slouží jako kotviště pro loďky a je vhodné pro slunění a místy jsou před domem oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou vhodné i pro malé děti. Přímo podél moře vede pěší promenáda do sv. Petra a do Turanje, kterou můžete využít k večerním procházkám.
Pokud máte loďku, můžete za poplatek využít kotviště, které patří k apartmánům.
Velikou výhodou prázdninových apartmánů Intelekta je elektrika ze sítě (možnost používání spotřebičů bez omezení) a pitná voda z vodovodu. V zahradě je k dispozici zdarma gril pro hosty obou apartmánů. Připraveno je povlečení i ručníky. WiFi připojení k internetu pro hosty je bezplatné a oba apartmány jsou vybaveny klimatizací. Apartmány jsou udržované a renovované s modernějším vybavením a nábytkem.
V prázdninovém domku Intelekta jsou dva apartmány pro 4-5 osob, každý s vlastním vchodem a vlastní terásou či balkonem. Pobyt v robinsonádě Intelekta doporučujeme především větším rodinám nebo skupině přátel, kteří mohou trávit čas společně na terase, ale zároveň touží po soukromí.
Apartmán v přízemí má velikou krytou terasu s venkovním posezením a pohledem na moře. Apartmán v patře má balkon a nekrytou terasu v zahradě, které poskytují příjemný stín vzrostlé stromy. Každý apartmán má svůj vchod z jiné strany domu. Hostům jsou k dispozici zdarma lehátka na slunění. Na pláži u vchodu na pozemek domku je venkovní sprcha.
Pobyt malých domácích mazlíčků je možný za poplatek.
Parkovací místo se nachází nad domkem na oploceném dvoře, kam se pohodlně vejdou dvě auta.
Sveti Petar na Moru je malá víska, která leží mezi Zadarem a Biogradem na Moru. Je zde několik restaurací, v hlavní sezóně stánek s potravinami a ovocem a zeleninou. Větší obchody a živější prostředí najdete v blízkých letoviscích Sv. Filip a Jakov a Biograd na moru.
Apartmány Intelekta jsou ideální pro všechny, kteří hledají klid a soukromí nebo hledají ubytování na pevnině, jelikož plánují během pobytu podnikat výlety. Výhodná poloha přímo u moře, krásné výhledy na moře ze všech teras včetně pohledu na západ sluníčka, dostupnost vody z vodovodu a elektriky bez omezení, moderní vybavení včetně klimatizace a WiFi jsou hlavními výhodami ubytovací kapacity Intelekta.

Popis ubytovacích jednotek

Apartmán pro 4-5 osob ve vyvýšeném přízemí – vchod do apartmánu je z kryté terasy a vchází se do denní místnosti s televizí, gaučem, jídelním stolem a vybaveným kuchyňským koutem, kde je sporák a lednice s menším mrazáčkem, rychlovarná konvice a trouba. Z denní místnosti vedou schody do 1. patra, kde jsou dvě dvoulůžkové ložnice, každá se skříní (jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky) a pěkným pohledem na moře a koupelna se sprchou a WC. K apartmánu patří nadkrytá terasa s venkovním posezením. Apartmán je vybaven povlečením i ručníky, satelitní TV, internetem a klimatizací.
Apartmán pro 4-5 osob v patře – vchod do apartmánu je do denní místnosti s televizí, gaučem, jídelním stolem a vybaveným kuchyňským koutem, kde je sporák a lednice s menším mrazáčkem, rychlovarná konvice a trouba, v denní místnosti je balkón. V apartmánu je ložnice s dvěma oddělenými lůžky a koupelna se sprchou a WC. Součástí apartmánu je studio přístupné po schodech, které se nachází o podlaží níže, kde je k dispozici malá koupelna se sprchou a WC, vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem pro dvě osoby a manželským lůžkem. K apartmánu patří balkon a terasa v zahradě s posezením. Apartmán je vybaven povlečením i ručníky, satelitní TV, internetem, větrákem a klimatizací.

Fotografie Robinsonada Intelekta

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Robinsonada Intelekta

Sveti Petar