Přidat do mého výběru


Vybavení a dostupnost

Pláž

35 m

TV/SAT
Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

1,5 km

Obchod

1,5 km

Přístav

1,5 km

Letiště

32 km

Bus

1,5 km

Dostupné autem
Pobyt na ostrově
Vzdálenost od moře

35 m

Cena od: 75 €

Rezervovat termín
Prázdninový dům Smokvice pro 8-20 osob se nachází na klidném místě v 1. řadě u pláže v letovisku Tkon na ostrově Pašman. Tkon je u turistů oblíbený zejména pro pěkné písčito-oblázkové pláže. Trajektová linka Biograd-Tkon jezdí několikrát denně, jízda trvá cca 20 minut.
Udržovaný starší dům Smokvice je ideální pro početnou rodinu nebo skupinu přátel. Hosté zde pobývají sami. K dispozici je veliká zahrada, mezi domem a pláží není žádná silnice, ze zahrady se po schodech vychází na písčitou pláž a proto je dům ideální pro pobyt s malými dětmi. K dispozici je hostům venkovní sprcha a také domeček u moře, kde si můžete skladovat svoje vodní lůžka a další věci, které používáte na pláži. U domu je vybudováno veliké parkoviště, kam se pohodlně vejde šest automobilů.
V domku Smokvice jsou dispozici dva velmi prostorné apartmány jeden v přízemí a druhý na prvním patře. Apartmány jsou vzdušné a účelně zařízené, oba apartmány mají terasu a balkony s venkovním posezením a pohledem na moře. Díky prostornému pozemku a nepřítomnosti domácí se Vám nabízí soukromí a klid. 
K dispozici pro hosty je v zahradě gril a posezení ve dvoře, které je společné pro hosty všech apartmánů. WiFi připojení k internetu je k dispozici zdarma.
Pobyt menších domácích mazlíčků je povolen za příplatek.
V apartmánech je elektřina ze sítě (možnost používání spotřebičů bez omezení) a pitná voda z vodovodu.
Kotvení menší loďky je možné na bojce.
Při pobytu v jarních nebo podzimních měsících je možné apartmán zahřát kamny (dřevo k dispozici).
Do centra Tkonu se pohodlně dostanete pěšky přibližně za 10 minut a najdete zde restaurace, kavárny, menší tržiště, cukrárnu a obchody s potravinami. Živější večerní zábavu najdete v nedalekém centru města Biograd na Moru a zpět se můžete vrátit večerním spojem. Tkon je půvabná rybářská vesnička, umístněná na mírném svahu s plážemi po celé délce pobřeží a nabízí řadů možností výletů do mnoha zajímavých míst. Prázdninový domek Smokvice je skvělý tip pro všechny, kteří oceňují klid, příjemnou atmosféru a rozumnou cenu.

Popis ubytovacích jednotek

Přízemí apartmán pro 8-10 osob – dvě ložnice pro 3 osoby (manželské lůžko a oddělené lůžko) a dvě ložnice pro 2 osoby, některé s balkonem (v apt. jsou celkem 4 balkony/terasy), v obývací místnosti je sedací souprava a jídelní stůl s východem na velikou terasu, SAT/TV, vybavená kuchyňka s troubou a velká lednice s mrazákem, koupelna se sprchou a WC, samostatné WC.
1. patro: apartmán pro 8-10 osob – dvě ložnice pro 3 osoby (manželské lůžko a oddělené lůžko) a dvě ložnice pro 2 osoby, některé s balkonem (v apt. jsou celkem 4 balkony/terasy), v obývací místnosti je sedací souprava a jídelní stůl s východem na velikou terasu, SAT/TV, vybavená kuchyňka s troubou a velká lednice s mrazákem, koupelna se sprchou a WC, samostatné WC.

Fotografie Prázdninový dům Smokvice

Robinzonády v okolí

Plánovač trasy

Start:

Prázdninový dům Smokvice

Tkon - ostrov Pašman